У Києві відбудеться відкрита дискусія «Життєстійкість молоді в умовах криз»

Початок: 09.12.2022 о 17:00
Закінчення: 09.12.2022 о 18:30
Адреса: вулиця Князів Острозьких, 2, Київ, Україна
Місце: Освіторія
UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні E-mail: [email protected]

Завершено

пост
У Києві відбудеться відкрита дискусія «Життєстійкість молоді в умовах криз»

9 грудня о 17:00 в освітньому хабі «Освіторія» (вулиця Князів Острозьких, 2, Київ, ст.м. Арсенальна) відбудеться презентація освітнього курсу та відкрита дискусія «Життєстійкість молоді в умовах криз». Спікерами на заході стануть представники українського уряду, міжнародних організацій, університетів-партнерів проекту.

Учасники/ці дискусії:

Мустафа Ельканзі, заступник Представника UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні та старший координатор з надзвичайних ситуацій,

Тетяна Ломакіна, радниця – уповноважена Президента України з питань безбар’єрності,

Уляна Токарєва, заступниця Міністра соціальної політики України,

Володимир Максимович, головний консультант Директорату з питань внутрішньої та гуманітар ої політики Офісу Президента України,

Олег Єресько, генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України,

Ірина Бєляєва, директорка департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України та інші гості

На зустрічі за участі молодіжної аудиторії планується обговорити важливість психологічної підтримки та набуття навичок, які допомагають долати негаразди, спричинені війною. Спікери поділяться власним життєвим досвідом та техніками, які допомагають їм справлятися з щоденним стресом і продовжувати працювати на ниві молодіжної політики та в інших сферах.

Молоді люди, які братимуть участь у дискусії, зможуть розказати про власну життєстійкість, своє бачення післявоєнного майбутнього України та ролі молоді у відновленні країни, а також задати питання щодо підходів держави до тих чи інших проблем молоді, можливостей підтримки молодіжних ініціатив тощо.

Молоді люди можуть зареєструватися для участі у заході за посиланням: https://forms.gle/fHUM6FUZzaWzCGjN7

Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» створено для молодих людей, які бажають навчатися, працювати та допомагати іншим попри стреси та життєві потрясіння. Слухачі курсу отримають знання з життєстійкості, навчаться прийомам самоконтролю, усвідомленого мислення та відновлення у період травмуючих подій.

До участі у заході запрошуються ЗМІ, акредитація проводиться до 17:00 8 грудня, контактна електронна пошта [email protected]

Для довідки
Освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» розроблено громадською організацією «Рада жінок Донеччини» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за участі Українського католицького університету та Маріупольського державного університету.
Програма курсу складається з 10 модулів відео-лекцій, практичних порад та вправ для самостійного виконання. Матеріали лекцій розроблені провідними викладачами, дослідниками, практикуючими психологами з Українського католицького університету та Маріупольського державного університету, а також запрошеними експертами.
Курс також можна використовувати як дисципліну вільного вибору під час отримання вищої освіти.
Курс є безоплатним та доступний для проходження на освітній платформі Prometheus: https://bit.ly/3MTfiUg