У Києві відбудеться благодійна вечірка з електронною музикою

Початок: 24.12.2021
Адреса: Київ,
Місце: у клубі Keller

Завершено

0-99-min
У Києві відбудеться благодійна вечірка з електронною музикою

24 грудня о 23:00 у клубі Keller відбудеться благодійна вечірка зі збором коштів для Артема Волинця.

Артем – активний юнак, що мріяв стати футболістом, але через вроджену ваду ноги вимушений ставити протез і тимчасово забути про спорт, але не про танці. Діджеї київської електронної сцени і клуб Keller вирішили, що це чудовий привід для благодійної вечірки, адже кожен з відвідувачів вечірки не просто відпочине, а ще й зробить добре діло – кошти з вечірки підуть на новенький протез, що буде рости разом з ніжкою хлопця.  

Facebook-2048

“Кожен з нас займається своєю справою й проводить час так, як любить, а також робить власний внесок в те, щоб навколишній світ ставав кращим та щасливішим. Тому є можливість об’єднати відпочинок та якісну музику разом з благодійністю й допомогти тому, хто цього потребує” – коментують організатори. 

Вечірку підтримали потужним лайн-апом: Nastya Muravyova, Detcom, Garik Pledov, Human Margareeta, Bru&Dolu, Cheka, Cold Altair, Inada, Dmitri Vinnichenko. 

Послухати сети:

https://soundcloud.com/platform/open-dancefloors-kyiv-detcom

https://soundcloud.com/platform/nastya-muravyova-boiler-room-x-cxema 

DSC01915-min

Щодо самого Keller, то це один з головних центрів електронної музики Києва, що вирізняється цікавою локацією, історією створення та різноманітністю стилів музики і вечірок. 

Якщо ви не можете відвідати благодійну вечірку, Артему можна допомогти й так: за номером картки ПриватБанку  5169 3305 1504 5851 (ключ до рахунку на ім’я керівника фонду БФ “Крона” Мацібох Олена Геннадіївна). Призначення платежу «допомога Артему Волинцю». Більше деталей та історія хлопчика тут. 

Посилання на вечірку. 

Танці, добро, любов!