У Києві пройде Кліматичний марш. Від уряду вимагатимуть виділити більше коштів на скорочення викидів парникових газів

Початок: 26.09.2021 о 12:00
Закінчення: 26.09.2021 о 14:00
Адреса: Київ, Україна
Місце: Михайлівська площа
ГО Екодія

Кліматичний марш 2021
У Києві пройде Кліматичний марш. Від уряду вимагатимуть виділити більше коштів на скорочення викидів парникових газів

У четвер, 26 вересня, о 12:00 на Михайлівській площі Києва відбудеться Кліматичний марш, який організовує ГО «Екодія». Реєстрація та деталі за посиланням >>> https://march.ecoaction.org.ua/

Цього літа світ ще сильніше відчуває наслідки кліматичної кризи, такі як повені в Європі, Китаї та Індії, лісові пожежі в Туреччині та Греції, теплові хвилі в Канаді й на європейському півдні тощо.

«Україна теж не пасе задніх: у Запорізькій області фіксують смерчі, Одесу, Дніпро, Київ та інші міста заливають повені, пилова хмара з Сахари накриває всю країну, липень у столиці вкотре б’є температурні рекорди», – нагадують організатори акції.

Учасники Кліматичного маршу вимагатимуть від влади збільшити фінансування у Держбюджеті на заходи зі скорочення викидів парникових газів та адаптації до зміни клімату. Серед інших вимог Кліматичного маршу – відмовитись від дотацій у збиткову вугільну галузь, закласти кошти у підвищення енергоефективності будівель та на розвиток системи державного моніторингу якості повітря.

На акцію просять не приносити політичну символіку та логотипи бізнес-компаній. На марші можуть бути присутні лише логотипи неприбуткових організацій, ініціатив та рухів, які працюють в темах дотичних до зміни клімату та екологічних питань.

Зареєструватись і взяти участь у Кліматичному марші 2021 можна за посиланням >>> https://march.ecoaction.org.ua/

26 вересня Кліматичний марш відбудеться і в інших містах України: Миколаїв, Чорноморськ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Рівне, Вознесенськ, Ужгород, Хмельницький, Кропивницький. Список міст доповнюється.

Контакти для додаткової інформації:
Валентин, 066 545 14 88
[email protected]