У Чернівцях відбудеться майстер-клас із витинанки

Початок: 24.11.2022 о 15:00
Закінчення: 24.11.2022 о 17:00
Адреса: Чернівці,
Місце: уточнюється

Завершено

Для ЗМІ
У Чернівцях відбудеться майстер-клас із витинанки

Повномасштабне вторгнення росії в Україну триває більше 8 місяців. Війна принесла в наше життя страхи та душевні тривоги, які були невідомі більшості людей у мирний час. Наші звички та емоції докорінно змінилися. Ми опинилися в нових, дуже складних обставинах і намагаємося пристосуватися до них, аби зберегти себе і своє здоров’я.

Але, попри все, ці стани можна долати. І один з найдієвіших методів – арттерапія. Арттерапія – це метод роботи з людьми для полегшення їх психологічного стану, вирішення певних запитів через художні прийоми, як-от: малювання, ліплення, музика, фотографія, кінофільми, книги, акторська майстерність тощо. Іншими словами, арттерапія – це терапія творчістю.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» у Чернівцях запрошує усіх охочих взяти участь у майстер-класі із виготовлення прикрас у стилі витинанки, аби разом пройти шлях внутрішнього зцілення, пошуку гармонії між внутрішнім і зовнішнім світом, краще зрозуміти свої почуття та мати можливість підтримати себе та рідних під час війни.

Що? Майстер-клас із виготовлення прикрас у стилі витинанки
Дата: 24 листопада 2022 року
Час: 15:00
Місце: м. Чернівці
Тренер: народний майстер України Василь Ілліч Беженар

Зареєструватися можна за посиланням.

Участь у заході БЕЗКОШТОВНА.

З додатковими питаннями звертайтесь за телефоном: 0669053598, 0979914902 – Пашанюк Інна Валеріївна, координаторка ВІ «Активна Громада» у м. Чернівці.

Якщо ж ви відчуваєте, що вам необхідна індивідуальна психологічна допомога і ви хочете вирішити інші свої питання, які вас турбують, зверніться до команди психологів від «Активної Громади». Наші експерти та експертки емпатійні, володіють високою експертизою як у сфері окремих методик як коучинг, НЛП, так є сертифіковані психологи. Послуга доступна для усіх громадян, як дорослого, так юного віку.

Ви можете обрати будь-кого з психологів та коучів, який вам більше до душі, або ж ми можемо підібрати вам спеціаліста в залежності від вашого запиту. Для цього перейдіть за посиланням і зареєструйтесь на найближчу сесію. Реєстрація: тут.

З нашими експертками ви можете ознайомитись за лінком.

Слава Україні! Разом – ми сильні!

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.