У Чернігові пройдуть заходи на підтримку кримських в’язнів Кремля

Початок: 26.02.2018 о 18:15
Закінчення: 26.02.2018 о 21:00
Адреса: сел. Количівка, пров. Луговий 1Г, Чернігів, Україна
Місце: Освітній дім прав людини
Освітній дім прав людини в Чернігові
Телефон: 063-64-37-811

Завершено

15
У Чернігові пройдуть заходи на підтримку кримських в’язнів Кремля

Освітній дім прав людини та громадська організація “МАРТ” запрошують жителів Чернігова та Количівки доєднатися до акції солідарності із кримськими бранцями, яка проходитиме у Домі 26 лютого з 19:00 до 21:00.

У дружньому колі перегSentsovлянемо документальний фільм «Крим. Спротив», що висвітлює хроніку окупації українського півострова Російською Федерацією. Запрошена особа – координаторка молодіжних проектів громадської організації “ЦГП Альменда” Марія Суляліна. Також у скайпі з нами буде Дар’я Свиридова, юристка Української Гельсінської спілки з прав людини. Поговоримо про моніторинг захоплення Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Послухаємо життєві історії кримських переселенців, про проблеми, з якими вони стикаються у повсякденному житті. KolchenkoЗробимо фото-флешмоб на підтримку бранців. Підпишемо листівки, які отримають в’язні. І обов’язково поговоримо про права людини за запашною кавою.

Адреса: сел. Количівка, пров. Луговий 1-Г. Для бажаючих відвідати захід з Чернігова та назад буде організовано безкоштовний трансфер. Виїзд автобусу з Черніова о 18:15, зворотнього – близько 21:00. Попередня телефонна реєстрація обов’язкова! Зареєструватись та дізнатись про місце відправлення трансферу можна за номером: 063-64-37-811.

ДОВІДКА: 26 лютого – День спротиву окупації Криму. Чотири роки тому на головній площі Сімферополя відбувся багатотисячний мирний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Майоріли українські і кримськотатарські прапори, лунали патріотичні гасла. Мало хто здогадувався, що вже за кілька днів “невідомі зелені чоловічки” встановлять контроль над півостровом. І більше  2 з половиною мільйонів людей залишаться наодинці із російською репресивною машиною.

 

На сьогодні щонайменше 64 людини ув’язнені за сфабрикованими кримінальними справами. Серед них режисер Олег Сенцов, правозахисник Емір-Усеїн Куку, журналіст Роман Сущенко, кримський фермер Володимир Балух, 19-річний студент Павло Гриб,  кримськотатарський активіст Руслан Зейтуллаєв, капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка та багато інших. Сумарний строк перебування невинних людей за ґратами вже сягнув до 190 років.

Захід проходитиме в рамках глобальної акції “26 хвилин солідарності” на підтримку Олега Сенцова та інших в’язнів Кремля, що проводиться Центром громадянських свобод  партнерстві із ПЕН-клубом Америки. Організатори заходу в Чернігові: Освітній дім прав людини та громадська організація “МАРТ”.

Контактна особа: Світлана, 063-64-37-811

Дом — копия Март — копия