Цикл воркшопів: «Розвиток м’яких навичок, потрібних у сучасному світі, для молоді з числа ВПО»

Початок: 17.11.2022 о 15:00
Закінчення: 24.11.2022 о 17:00
Адреса: Україна
Місце: онлайн

Завершено

IREX УНД Анонс воркшопи для молоді ВПО
Цикл воркшопів: «Розвиток м’яких навичок, потрібних у сучасному світі, для молоді з числа ВПО»

ГО Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» запрошує молодь з числа ВПО на цикл воршкопів з розвитку м’яких навичок, що стануть при нагоді для пошуку роботи, розвитку власного бізнесу та налагодження особистих контактів у житті й спільнотах.

Учасники й учасниці отримають базову інформацію щодо розвитку м’яких навичок та зможуть відпрацювати нові знання на практиці.

 Які теми воршкопів?

  • 17 листопада, 15:00 – 17:00 — «Розвиток комунікативних навичок: що ми доносимо до людей та що люди насправді чують» (тренерка Людмила Черненко).
  • 22 листопада, 15:00 – 17:00 — «Побудова команд, комунікація в командах та лідерство».
  • 24 листопада, 15:00 – 17:00 — «Вміння розв’язувати складні проблеми та планувати діяльність» (тренерка Юлія Мудрик).

Якщо ви технічно не зможете долучитися, але тема для вас важлива, — реєструйтеся. Адже зареєстровані учасники й учасниці отримають запис воркшопу.

Хто може долучитися?

Якщо вам 18-35 років і ви мешкаєте в одній з 10 громад або ж зареєстровані там як ВПО (Хотинській, Недобоївській, Новоселицькій, Вижницькій, Великокучурівській, а тепер – і в Усть-Путильській, Глибоцькій, Сторожинецькій, Клішковецькій та Сокирянській громадах Чернівецької області).

Як взяти участь?

Щоб долучитися до навчання — зареєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/peRJS6Rn7L82C8yB9. Усі зареєстровані отримають посилання для доступу у Zoom, а згодом — і запис воркшопу.

Проєкт «Підтримка інтеграції молоді з числа ВПО» втілюється в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.