Цикл навчальних сесій: «Розвиток ОГС в умовах змін»

Початок: 07.12.2022
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

Goverla-13
Цикл навчальних сесій: «Розвиток ОГС в умовах змін»

Громадська органзація “Подільська агенція регіонального розвитку” запрошує представників і представниць ОГС з Львівської, Полтавської, Волинської, Одеської, Житомирської, Рівненської та Закарпатської областей на навчання, яке допоможе стабілізувати роботу організації й вивести її на новий рівень в умовах змін.

Навчання відбуватиметься у форматі онлайн 7 грудня, 12 грудня та 14 грудня з 15 по 17 годину

Учасники й учасниці навчальних сесій отримають інформацію про базові фактори, які сприяють сталості організації, та дізнаються, як допомогти команді адаптуватися до нових викликів і умов.

Теми воршкопів наступні:

7 грудня, 15:00 – 17:00 — «Стабілізація в умовах невизначеності: лідерство, команда, адаптація»

12 грудня, 15:00 – 17:00 — «Культура та структура в організації: цінності/правила — що важливіше?»

14 грудня, 15:00 – 17:00 — «Стабілізація в умовах невизначеності: хто ми, як можемо діяти та навіщо?»

Тренерка навчальних сесій — Олена Матвійчук, координаторка напрямку посилення організаційної спроможності ОГС, організаційний та екзистенційний коуч, фасилітаторка діалогових процесів, медіаторка, тренерка.

Хто може долучитися?

Якщо ваша організація працює у Львівській, Полтавській, Волинській, Одеській, Житомирській, Рівненській або Закарпатській області та хоче розвивати власну спроможність задля того, аби досягати кращих результатів — реєструйтеся, щоб потрапити на навчальні сесії.

Як взяти участь?

Щоб долучитися до навчання — зареєструйтеся за посиланням

Усі зареєстровані учасники й учасниці отримають посилання для доступу у Zoom.

______________

Ці заходи проводяться Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цих заходів не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.