Тренінг «Журналістські розслідування партійних фінансів»

Початок: 27.09.2019 о 12:00
Закінчення: 29.09.2019 о 15:00
Адреса: Одеса, Одеська обл., Україна
Місце: уточнюється
Громадська організація «РЕОМ»
Телефон: (067) 127 89 75

69434556_102206924485661_2061211627767726080_n
Тренінг «Журналістські розслідування партійних фінансів»

Громадська організація «РЕОМ» в рамках «Школи Журналістських Розслідувань» запрошує журналістів/ок на тренінг «Журналістські розслідування партійних фінансів».

Протягом курсу учасники познайомляться з передовими практиками аналізу політичних фінансів та опанують методи отримання достовірної інформації про фінансування виборчих кампаній та партій, дізнаються більше про реєстри та бази даних, навчаться виявляти джерела фінансування політиків, дізнаються про типові схеми порушення законодавства про фінансування партій та проведення виборів. Особливу увагу буде приділено ролі журналістів у виявленні незаконних схем та практиці аналізу та перевірки звітів партій та кандидатів.

Тренінг відбуватиметься протягом 27-29 вересня в м. Одеса. Одна з умов участі у навчанні: за результатами тренінгу провести власне розслідування.

Тренери/тренерки:

  • Олександр Курбатов, головний редактор проектів журналістських розслідувань, журналіст-розслідувач із 24 річним досвідом роботи. Співпрацює з незалежними проектами розслідувань за фінансової підтримки міжнародних організацій «Слідство.Інфо» та «Наші гроші» виробництва BIHUS.INFO. Лауреат конкурсів професійної журналістики «Честь професії» у 2016 та 2017 роках за краще подання резонансного матеріалу, переможець фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір’я фест 2016» за кращий репортаж.
  • Зальцберг Юлія, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, еспертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні. Працювала в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Викладачка антикорупційні школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітик у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам  повністю оплачується проживання та харчування за умови повної участі у тренінгу. Також компенсується проїзд, за умови пред’явлення квитків. Сума відшкодування проїзду – до 20 євро в обидві сторони. Вартість квитків може бути вищою, але в такому випадку учасник самостійно покриває різницю в ціні.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 20 вересня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 22 вересня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту Олени Стефурак за електронною адресою: [email protected] або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг проводиться у партнерстві з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

#CivilSocietyCooperation

  • Изольда

    такой компенсации и на плацкарт не хватит