Тренінг з підприємництва в італійському Монте-ді-Прочіда, Неаполь

Початок: 13.05.2019
Закінчення: 20.05.2019
Адреса: Неаполь, 80070, Italy
Місце: Монте-ді-Прочіда
Ліга Толерантності E-mail: [email protected]

Завершено

YPYE 1st Training announce.001
Тренінг з підприємництва в італійському Монте-ді-Прочіда, Неаполь

Ліга Толерантності відкриває можливість участі для 7-ми представниць(-ків) з України в першому міжнародному тренінгу в рамках Кампанії розвитку підприємництва «Молоді Батьки – Молодіжне Уповноваження!», який відбудеться в Монте-ді-Прочіда, метрополійне місто Неаполь, Італія, з 13-го по 20-те травня 2019 р.

Кампанія присвячена розширенню повноважень молодих батьків через набуття підприємницькіх компетенцій та зміцненню потенціалу діючих або потенційних молодіжних працівниць(-ків), тренерок(-ів), вчительок(-ів) та наставниць(-ків) у молодіжній сфері.

Будуть відібрані молоді батьки (включно з тими, хто очікує народження дитини), котрі є молодіжними/соціальними працівницями(-ками), тренерками/наставницями/спеціалістками, освітянками або молодіжними лідерками(-рами) в своїх організаціях, спільнотах або громадах, які використовують або прагнуть використовувати підприємницькі компетенції та/або освіту з підприємництва в своїй професійній або волонтерській діяльності для досягнення позитивних суспільних змін. Перевага під час відбору буде надаватись людям, які вже розпочали власну справу та реалізовують свої товари або послуги.

IMG_1116

Благодійний внесок за участь у тренінгу становить 40 євро в гривневому еквіваленті (після того, як Вас затвердили організатор(к)и). Транспортні витрати (у рамках ліміту в 275 євро), проживання, харчування та навчальні матеріали покриваються за підтримки програми Еразмус+ від Європейського Союзу.

Будь ласка, знайдіть більше інформації англійською мовою та заповнюйте форму для конкурсного відбору за посиланням: https://goo.gl/SQYihS

Речинець (дедлайн) заповнення анкетної форми – 14 лютого 2019 р. включно. Відібрані аплікант(к)и отримають запрошення до 20 лютого включно.
Більше про поточну діяльність Ліги Толерантності можна дізнатись у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/loft.cfco/. Запрошуємо вподобати сторінку та слідкувати за новинами, оскільки в рамках проекту передбачено ще 8 освітніх можливостей впродовж 2-х років.

Кампанію “Молоді Батьки – Молодіжне Уповноваження!” було розроблено спільно з БО “Vzayemopomich” в якості актуального продовження проекту сталої підтримки молодих батьків «Щастя власними руками», котрий увійшов до збірки Програми Розвитку ООН від 27 жовтня 2016 р., складеної з 27‐ми показових практик, пов’язаних із внутрішнім переміщенням в Україні.

Детальніша інформація, у тому числі щодо можливості взяти з собою дитину, наявна англійською мовою в анкеті на участь.