Тренінг «Сучасні технології публічного управління»

Початок: 15.08.2023
Закінчення: 17.08.2023
Адреса: Харків,
Місце: уточнюється

Завершено

1
Тренінг «Сучасні технології публічного управління»

Що: тренінг «Сучасні технології публічного управління»
Де: м. Харків
Коли: 15-17 серпня 2023 року
Організатор: ГО ВІ “Станція Харків”

Для кого: для громадських активістів Харківської, Полтавської, Луганської, Донецької та Сумської областей 

Учасники тренінга ознайомляться із сучасними інструментами, що впроваджені (або повинні бути впроваджені) в органах місцевого самоврядування України: технологіями демократії участі, адміністративними послугами, доступом до публічної інформації та технологіями електронного урядування. 

Участь у тренінгу буде корисна для громадських організацій, які опікуються питаннями запровадження в органах влади сучасних стандартів публічного управління та/або планують здійснювати громадський контроль діяльності органів влади в ході післявоєнної відбудови.

В подальшому учасники тренінга матимуть можливість взяти участь у конкурсі мікро-грантів, який відбудеться в жовтні 2023 р.

До участі в тренінгу запрошуються місцеві громадські активісти з регіонів Східної України: Донецької, Луганської, Полтавської, Сумської та Харківської областей (включно із тими, хто евакуювався зі своїх громад). 

Реєстрація на тренінг за посиланням. 

Відібраним учасникам забезпечується проживання та харчування, для учасників з інших міст – компенсація витрат на проїзд. 

Заявки на участь необхідно подавати шляхом заповнення Google-форми до 7 серпня 2023 р.

Із запитаннями щодо цього заходу можна звертатися електронною поштою на адресу    [email protected] (із темою листа “Питання тренінг НУО”).

Організатори забезпечують проведення заходу із дотриманням необхідних умов, також зауважуємо, що будівля готелю облаштована укриттям. Але, незалежно від цього, ми розраховуємо на усвідомлене ставлення учасників до свого здоров’я та безпеки. 

Захід відбудеться у рамках проекта «Сприяння партисипативному врядуванню на сході України», який реалізується за фінансової підтримки NED.