Тренінг «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій»

Початок: 06.10.2022 о 13:00
Закінчення: 09.11.2022 о 16:00
Адреса: Ужгород, Закарпатська обл., Україна
Місце: уточнюється*
ГО “РЕОМ” E-mail: [email protected]

Завершено

Тренінги під час війни, тренінги для психологів в Україні.
Тренінг «Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій»

Громадська організація «РЕОМ» оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.

Збройна агресія, період подальшого врегулювання конфлікту та випадки вимушеного переселення осіб посилюють масштаби та інтенсивність вже наявних форм насильства, а також призводять до появи нових.

Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки постраждалих осіб, їх ментального відновлення та повернення до повноцінного життя, роботи з повторною травматизацією.

Під час тренінгу учасники та учасниці зможуть, серед іншого:

  • проаналізувати поняття статі та гендеру, гендерно-обумовленого насильства, визначити його причини та види;
  • поглибити свої знання в міжнародному та Українському законодавстві з питань протидії гендерно-обумовленому насильству;
  • ознайомитись з механізмами попередження та реагування на гендерно-обумовлене насильство, принципами допомоги представникам груп ризику;
  • опанувати новітні методи психологічної роботи з постраждалими, в тому числі, першу психологічну допомогу та кризову інтервенцію;
  • зануритись до арт- та психотерапевтичних методик;
  • розглянути практичні кейси.

Тренінг буде проходити 06 – 09 жовтня 2022 року у місті Ужгород.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 27 вересня 2022. Про результати відбору буде повідомлено до 30 вересня на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.