Тренінг “Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій”

Початок: 28.04.2023 о 13:00
Закінчення: 01.05.2023 о 17:00
Адреса: Черкаси, Україна
Місце: *уточнюється

Завершено

IMG_7181
Тренінг “Психосоціальний супровід осіб, постраждалих від гендерно-обумовленого насильства під час військових дій”

Громадська організація “РЕОМ” оголошує набір на участь у тренінгу для практикуючих психологів, працівників психологічних центрів, громадських та гуманітарних організацій, які працюють у сфері психологічного відновлення людей, що постраждали внаслідок гендерно-обумовленого насильства, зокрема, під час військових дій.

Збройна агресія, період подальшого врегулювання конфлікту та випадки вимушеного переселення осіб посилюють масштаби та інтенсивність вже наявних форм насильства, а також призводять до появи нових.

Метою тренінгу є надати учасникам передові знання та практичні навички з психологічної підтримки постраждалих осіб, їх ментального відновлення та повернення до повноцінного життя, роботи з повторною травматизацією.

Під час тренінгу учасники та учасниці зможуть, серед іншого:

  • проаналізувати поняття статі та гендеру, гендерно-обумовленого насильства, визначити його причини та види;
  • поглибити свої знання в міжнародному та Українському законодавстві з питань протидії гендерно-обумовленому насильству;
  • ознайомитись з механізмами попередження та реагування на гендерно-обумовлене насильство, принципами допомоги групам ризику;
  • опанувати новітні методи психологічної роботи з постраждалими, в тому числі, першу психологічну допомогу та кризову інтервенцію;
  • зануритись до арт- та психотерапевтичних методик;
  • розглянути практичні кейси.

Тренінг буде проходити 28 квітня – 01 травня 2023 року у місті Черкаси. Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу. 

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1500 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 21 квітня 2023. Про результати відбору буде повідомлено до 20:00 23 квітня 2023 на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Яни за електронною адресою [email protected].

Тренінг проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.