Тренінг-практикум «Жінки, які живуть з наркозалежністю – міфи, проблеми, питання захисту прав»

Початок: 28.08.2019 о 10:00
Закінчення: 30.08.2019 о 16:00
Адреса: Київ,
Місце: буде повідомлено відібраним учасницям
Корнієнко Галина, фахівчиня з адвокації БФ “Надія та Довіра”
Телефон: +380676121544
E-mail: [email protected]

Завершено

Тренінг
Тренінг-практикум «Жінки, які живуть з наркозалежністю – міфи, проблеми, питання захисту прав»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Надія та Довіра» в партнерстві з Всеукраїнським об’єднанням наркозалежних жінок «ВОНА» запрошує взяти участь в конкурсі на триденний тренінг-практикум для представниць та представників правозахисних організацій з питань роботи з жінками, які живуть з наркозалежністю «Жінки, які живуть з наркозалежністю – міфи, проблеми, питання захисту прав», який відбудеться 28-30 серпня в м. Київ. Захід проходить за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров’я».

Зокрема, запрошуються представниці та представники організацій, які працюють в сфері протидії стигмі та дискримінації, та представниці жіночих правозахисних організацій, які надають допомогу:

  • жінкам, які опинилися в складних життєвих обставинах;
  • жінкам, які потерпають від домашнього та гендерно обумовленого насильства.

Завдання заходу:

  • Підвищити видимість спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю, в Україні.
  • Надати практичну інформацію про стан жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН) в Україні, бар’єри доступу таких жінок до базових громадянських прав та прав людини.
  • Знизити рівень стигми до жінок, які живуть з наркозалежністю, з боку жіночих правозахисних організацій.
  • Розробити шляхи взаємодії з регіональними та національними організаціями з питань зниження стигми та дискримінації стосовно ЖЖН.
  • Знизити бар’єри доступу ЖЖН до медичних, соціальних та юридичних послуг, а також до програм зменшення шкоди, в тому числі – до програми замісної підтримувальної терапії.

Для участі в конкурсі заповніть, будь ласка, анкету за посиланням.

Заповнені анкети приймаються до 21 серпня включно.

Учасниці та учасники, відібрані для участі в тренінгу, будуть поінформовані про місце проведення заходу 22 серпня.

Організатори відшкодовують вартість квитків для проїзду (крім оплати пального для автомобіля, квитків СВ-класу та першого класу потягів Інтерсіті, авіа) та надають проживання в готелі для учасниць та учасників з інших міст України, забезпечують учасниць та учасників харчуванням та кава паузами.

В рамках проекту Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ – PITCH в Україні БФ «Надія та Довіра» здійснює мобілізацію жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН) з метою адвокації прав жінок, в тому числі збереження сексуального здоров’я та репродуктивних прав, підвищення спроможності ініціативних груп ЖЖН та місцевих лідерок для їхньої активної участі в адвокаційних кампаніях, впливу на прийняття рішень, які стосуються здоров’я і прав ЖЖН на місцевих та національному рівнях.

В червні 2018 року була створена ВОНА «Всеукраїнське об’єднання жінок, які живуть з наркозалежністю», як логічне продовження процесів мобілізації ЖЖН, з метою підвищення видимості таких жінок та формування загальнонаціональної стратегії захисту прав. Одним із перших завдань є підвищення спроможності ініціативних груп ЖЖН та місцевих лідерок для їх активної участі в адвокаційних кампаніях, впливу на прийняття рішень, які стосуються здоров’я і прав ЖЖН на місцевих та національному рівнях.

Ми шукаємо партнерів у сфері захисту прав людини, які працюють або готові працювати з  цільовою групою ЖЖН: правозахисні організації широкого профілю, жіночі організації, зокрема, організації, що працюють з питаннями гендерно обумовленого насильства, феміністичні організації.