Тренінг “Політичні партії: що про них варто знати?” (Дніпро)

Початок: 25.10.2019 о 18:30
Закінчення: 25.10.2019 о 20:30
Адреса: пр. Д. Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців), Дніпро, Україна
Місце: Книгарня "Є" - Дніпро
ВГО “Інститут “Республіка”, Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада”

Завершено

Засідання Клубу Активної громади, копія
Тренінг “Політичні партії: що про них варто знати?” (Дніпро)

Запрошуємо активних громадян, представників громадських організацій, активних підприємців та ЗМІ на тренінг щодо політичних партій та їх функціонування!

Дата: 25 жовтня
Час: 18:30
Місце: Книгарня «Є» – Дніпро
Адреса:  м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 55 (вхід з вул. Січових Стрільців)

Захід націлений обговорити суть та ідею політичних партій, поглибити знання щодо створення та діяльності партій в Україні й за кордоном для порівняння. Вхід вільний. 

Під час заходу тренер, політолог Дмитро Чернишов (ВГО «Інститут «Республіка») розкаже про політичні системи, відкриті та закриті списки, політичні партії та їх фінансування, про партійні списки і праймеріз. Також кожен з учасників за допомогою інтерактивних вправ отримає знання, які допоможуть розпізнавати справжні політичної партії від політичних проектів. Для участі слід попередньо зареєструватися за посиланням.

Клуби «Активної Громади» у містах – комунікаційний майданчик для обговорення ідей щодо розвитку міст та їх впровадження, отримання нової інформації про реформи, просвіти та залучення громадян до політичних рішень на місцях.

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» має на меті активізувати та залучати громадян до участі у прийнятті рішень на місцевому та національному рівні задля розвитку добробуту громад. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Захід відбудеться в рамках проекту «Якісна інформація – якісний вибір», який виконується Інститутом «Республіка» у партнерстві з Громадським радіо за підтримки проекту USAID «Медійна програма в Україні», що реалізується міжнародною організацією Internews.

Контакти організатора: Дмитро Чернишов – регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Дніпрі, [email protected] +38 (050) 802-22-89.