Тренінг “Найм персоналу і трудові відносини у мікро- і малому бізнесі”

Початок: 23.04.2024 о 15:30
Закінчення: 23.04.2024 о 19:00
Адреса: Полтава , Полтавська область, Україна
Місце: Уточнюється
E-mail: [email protected]

ІРМ малий бізнес(1)
Тренінг “Найм персоналу і трудові відносини у мікро- і малому бізнесі”

Надихнувшись ідеєю соціальної місії у бізнесі, власники часто стикаються із нерозумінням організації трудових відносин із особами з інвалідністю, неповнолітніми, правовою основою залучення волонтерів.

Чекаємо вас на офлайн-тренінгу “Найм персоналу і трудові відносини у мікро- і малому бізнесі” для відновлення дефіциту знань у цій сфері. 

Тренінг є частиною практичного тримісячного курсу з відкриття соціального бізнесу: від реєстрації до навичок ділової комунікації і пошуку джерел фінансування. Детальна програма курсу – у формі реєстрації. 

Участь у тренінгу безкоштовна.

Формат роботи – офлайн (м. Полтава). Кількість учасників – до 15.

Програма орієнтована на суб’єктів малого бізнесу та самозайнятих осіб із числа ветеранів війни, учасників бойових дій, ВПО, членів їхніх родин та інших зацікавлених осіб – мешканців Полтавської міської територіальної громади.

Здобуті учасниками знання і навички можуть бути адаптовані під різні напрями соціального мікро-підприємництва.

Форма реєстрації тут 
Дедлайн реєстрації 21.04.2024

Тренінг організовано ГО «Платформа саморозвитку та неформальної освіти» у партнерстві  з Полтавським фаховим кооперативним коледжем, за підтримки КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради в рамках цільової програми «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки».