Тренінг «Місцеві Комітети Миру: світова практика локальної взаємодії в Україні»

Початок: 23.11.2021 о 14:00
Закінчення: 25.11.2021 о 17:00
Адреса: Кривий Ріг,
Місце: уточнюється
ГО “РЕОМ” E-mail: [email protected]

Завершено

Копія Зелений Вінтажний Великий Розпродаж Публікація для Facebook
Тренінг «Місцеві Комітети Миру: світова практика локальної взаємодії в Україні»

Громадська організація «РЕОМ» в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в УкраїніКрок вперед» оголошує набір на участь у тренінгу для представників громадських організацій та активних мешканців східних регіонів.

Метою тренінгу є навчити учасників новітнім інструментам розбудови миру та налагодження діалогу, зокрема, як формувати Місцеві Комітети Миру та через них ефективно вирішувати конфлікти у своїх громадах.

Місцеві Комітети Миру – це світова практика сприяння інклюзивним процесам миробудування, налагодження діалогу та взаєморозуміння, зміцнення довіри, конструктивного та інклюзивного вирішення конфліктів та спільних дій, які включають різні сторони та спрямовані на примирення.

Також три дні будуть сповнені різноманітними симуляційними іграми та вправами, де учасники тренінгу зможуть більш глибше розкрити для себе тему розбудови миру на практиці.

Тренінг буде проходити 23 – 25 листопада 2021 року у місті Кривий Ріг.

Передбачається, що потенційні учасники/ці братимуть участь в усіх днях тренінгу.

Участь у заході безкоштовна. За умови повної участі учасники забезпечуються проживанням та харчуванням у повному обсязі, та компенсацією квитків на суму не більше 1000 грн. (за наявності оригіналів в обидві сторони).

* Майте на увазі, що для здійснення подорожей та відвідування заходів під час карантинних обмежень необхідно мати сертифікат про вакцинацію або негативний тест на Сovid. Це також дозволить нам надати Вам поселення та харчування в готелі та дотриматися належного рівня безпеки під час участі у тренінгу згідно правил проведення масових заходів під час карантину.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 23:00 14 листопада  2021. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 16 листопада на електронну адресу кандидата/ки.

За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі за електронною адресою [email protected].

Захід проводиться в рамках проєкту «Розбудова миру та подолання конфліктів в Україні – Крок вперед» за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (IFA) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.