Тренінг Людмили Волинець для громадських активістів Запоріжжя щодо захисту прав дітей

Початок: 19.11.2017 о 10:30
Закінчення: 19.11.2017 о 18:00
Адреса: вул. Патріотична, 49, Запоріжжя, Україна
Місце: Запорізький обласний центр молоді
Асоціація прийомних сімей Запорізької області E-mail: [email protected]

Завершено

Ludmila_Volynets
Тренінг Людмили Волинець для громадських активістів Запоріжжя щодо захисту прав дітей

Асоціація прийомних сімей Запорізької області 19 листопада запрошує громадських активістів на унікальний тренінг «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини».

Проведе навчання Людмила Волинець, одна з найбільш відомих національних експерток з питань прав дітей та всиновлення.

Без перебільшення Людмила Волинець є однією з найбільш авторитетних та досвідчених експерток у сфері захисту прав дітей. Зараз вона — керівниця апарату Міжфракційного депутатського об’єднання «Захист прав дітей — пріоритет держави» у Верховній Раді, та є співголовою Всеукраїнської громадської організації «Служба захисту дітей». Раніше Людмила Волинець працювала директором Державного департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, заступником Міністра у справах сім’ї, молоді та спорту, а також — керівником офісу Уповноваженого Президента України з прав дитини. Саме вона є авторкою цілого ряду законопроектів і змін до нормативно-правових документів, які регулюють сферу сімейного влаштування дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

Тому невипадково саме Людмилу Волинець новостворена Асоціація прийомних сімей Запорізької області запросила провести багатоденне навчання для громадських активістів, які таким або іншим чином дотичні до теми захисту прав дітей.

19 листопада, з 11 до 18 години, Людмила Волинець проведе тренінг на тему «Співпраця громадських організацій з місцевими органами виконавчої влади з питань захисту прав дитини» для представників громадських організацій, благодійних фондів, волонтерських рухів Запоріжжя, які опікуються захистом прав дітей в різних сферах.

Місце проведення – Запорізький обласний центр молоді (вул. Патріотична, 49).

Початок реєстрації о 10.30.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Заявки до участі у тренінгу приймаються. Просимо представників громадських, благодійних, волонтерських організацій, які бажають взяти участь у тренінгу, до 17 години 15 листопада надіслати на електронну пошту [email protected] заявку із темою «На тренінг Волинець», де вказати:
– назву організації та контакти (пошта, телефон);
– представників організації;
– питання до Людмили Волинець, відповідь на які хотіли б почути (за наявності).

Партнером та співорганізатором проведення заходів є Служба у справах дітей Запорізької облдержадміністрації

З питань взаємодії зі ЗМІ та НУО звертайтесь: Микола Колодяжний, медіа-експерт Асоціації прийомних сімей Запорізької області, 067 614 10 53, [email protected]