Тренінг IWPR «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів»

Початок: 29.11.2019
Закінчення: 01.12.2019
Адреса: Київ, Україна
Місце: Повідомлять запрошених учасників

Завершено

ТРЕНІНГ (2)
Тренінг IWPR «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів»

Міжнародна організація «Інститут висвітлення війни та миру» (Institute for War and Peace Reporting) запрошує активістів та журналістів з усіх регіонів України подати заявки на участь у триденному тренінгу у Києві «Підзвітність влади: дієві інструменти для регіональних активістів». Дедлайн 17 листопада 2019 року.

Мета тренінгу – оновити знання і навички учасників завдяки доповідям досвідчених фахівців про ефективні інструменти впливу на місцеву владу і практику їх застосування, поточні можливості і нововведення, а також створити поле для обміну досвідом, подальшої співпраці і комунікації між активістами. 

Тренінг відбудеться 29 листопада 1 грудня 2019 року (п’ятниця – неділя) у місті Києві. Тренінг проводитимуть досвідчені фахівці-практики з національних та регіональних ОГС, юристи та представники державних органів. Програма і спікери уточнюються, будуть враховані побажання потенційних учасників, висловлені в заявках. Згідно з попередньою програмою, тренінг охопить наступні питання: 

  • доступ до публічної інформації, застосування звернень громадян, процедури оскарження відмов, 
  • державні закупівлі і система ProZorro, новели законодавства, практичні навички виявлення порушень і оскарження, 
  • інструмент ProZorro.Продажі, 
  • підвищення прозорості та ефективності комунальних підприємств, 
  • місцевий бюджет: як громадськість може впливати на бюджетний процес та ефективність бюджетних програм, 
  • адвокація на місцевому рівні, 
  • чим регіональні активісти можуть підтримати національний порядок денний у сфері протидії корупції, 
  • кейси і практичні інструменти від колег з інших регіонів…  

До участі запрошуються представники організацій громадянського суспільства та журналісти, які співпрацюють з ОГС, з усіх регіонів України. Група учасників тренінгу формується на конкурсних засадах. Перевага у відборі на тренінг буде надана в першу чергу представникам грантоотримувачів проекту IWPR та їх партнерам, а потім іншим мотивованим заявникам.  

Подати заявку на тренінг можна ТУТ до 17 листопада 2019 року включно. Участь у тренінгу є безкоштовною. Передбачені кава-паузи та обіди. Учасникам з інших міст пропонується проживання в готелі та компенсація витрат на проїзд. Організатори повідомлять запрошених учасників про участь не пізніше 19 листопада 2019 року. Запитання просимо надсилати на адресу [email protected]Якщо ви не знайдете посилання на онлайн-заявку безпосередньо при цьому анонсі, надішліть запит на цю електронну пошту.

Тренінг відбувається в рамках трирічного проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) в Україні у 2018–2020 рр. за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії. Одна із цілей даного проекту – зміцнення системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа, протидія та запобігання корупції, посилення діалогу між експертами, медіа, ОГС та можновладцями, покращення інформування громадськості, залучення громадян до розвитку місцевої громади, громадський моніторинг та контроль діяльності влади й публічних фінансів, моніторинг та висвітлення реформ, що мають регіональне втілення. 

Про IWPR:

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) – це міжнародна некомерційна організація з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством задля покращення ситуації у майже трьох десятках країн світу, які перебувають в умовах кризи, конфлікту чи трансформації. IWPR працює в Україні з 2014 року