Гроші залишають слід, особливо бюджетні кошти. Озброєна знаннями про електронні інструменти людина може чітко побачити куди йдуть ці грошові потоки. За допомогою електронних ресурсів можна прослідкувати як нечесні оборудки в дитсадочку, школі, так і корупцію у вищих державних органах. Про ринок відкритих даних, про е-сервіси та про пошук інформації розкажуть наші тренери.
Під час інтенсиву у дискусійному форматі спробуємо отримати відповіді на актуальні запитання:
• Що таке право на доступ до публічної інформації?
• Що регулює Закон України «По відкритість використання публічних коштів».
• Що таке Єдиний веб-портал використання публічних коштів e-data.gov.ua
• Таке електронні сервіси Пошуково-аналітична система .007 та Bot007
• Яка відповідільність, коли держава не оприлюднює дані про використання публічних коштів
Спікери:
Анастасія Розлуцька, головна редакторка журналу «Mind lab», координаторка проекту Є-data, освітньо-комунікативного напрямку ресурсу 007.org.ua, національного конкурсу журналістських розслідувань та аналітичних досліджень «Є-розслідування»
Наталя Кравченко, засновниця та керівниця проекту «Пошукова-аналітична система 007». Голова Правління організації «МАЄ БУТИ», редакторка журналу «Mind lab»
Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://goo.gl/forms/fDVPe4bvz9Sc67BX2
Тренінг організований в межах Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA 2019.
Проект реалізується командою Є-data та «Пошуково-аналітичною системою .007» за підтримки програми «Ефективне управління державними фінансами», що реалізується федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, за дорученням Урядів Німеччини та Великої Британії.