Тренінг для журналістів «Стійкість до впливів та безпека журналістів: як працювати в еру інформаційного безладдя» (Полтава, 3-4 листопада)

Початок: 03.11.2021 о 09:00
Закінчення: 04.11.2021 о 17:30
Адреса: Полтава,
Місце: уточнюється
Академія української преси та IREX
Телефон: 067-372-27-33
E-mail: [email protected]

Завершено

Полтава 3-4 листопада
Тренінг для журналістів «Стійкість до впливів та безпека журналістів: як працювати в еру інформаційного безладдя» (Полтава, 3-4 листопада)
Запрошуємо реєструватися до участі у тренінгу для журналістів «Стійкість до впливів та безпека журналістів: як працювати в еру інформаційного безладдя», що відбудеться у Полтаві.
 
3-4 листопада ми запрошуємо журналістів попрацювати з професійними тренерами: журналістами-практиками, медіаекспертами, фактчекерами, фахівцями з фізичної безпеки та психологами.
 
До участі будуть запрошені лише ті учасники, які мають сертифікат вакцинації (або 1-шу дозу вакцинації, що може бути підтверджено документально).
 
Заходи спрямовані на розвиток критичного мислення, протидії дезінформації та особистої безпеки.
 
Взявши участь у тренінгу, ви зможете:
  • краще ідентифікувати небажані впливи;
  • вдосконалити знання з цифрової безпеки;
  • підвищити свою психосоціальну стійкість;
  • покращити навички фактчекінгу;
  • протидіяти дезінформації та маніпуляціям;
  • розвинути навички оцінки та планування ризиків;
  • глибше розуміти вразливості аудиторій і впливу на неї неякісного контенту.
Витрати: харчування у рамках заходу забезпечується за рахунок організаторів (кава-брейки, обіди).
Для учасників з інших міст додатково забезпечується: проживання (двомісне), сніданок та вечеря, компенсується вартість проїзних документів. Для усіх учасників перед початком заходу буде проведене експрес-тестування на COVID-19 коштом організаторів.
 
Усі деталі та реєстрація за посиланням: https://l2dsafe.tilda.ws/
 
Навчальна програма реалізується у межах проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств Великої Британії та Сполучених Штатів Америки в Україні, в партнерстві з Академією української преси.