Тренінг для медіа, блогерів і студентства

Початок: 04.09.2021 о 10:00
Закінчення: 05.09.2021 о 16:00
Адреса: вул. Чикаленка, 1а, Кропивницький, Кіровоградська обл., 25006, Україна
Місце: Прес-клуб
ГО “Турбота”
Телефон: 050-321-3919

Завершено

Diverse People and Training Concepts
Тренінг для медіа, блогерів і студентства
Громадська організація “Турбота” запрошує журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентство поглибити свої знання з актуальної теми сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Запрошуємо взяти участь у тренінзі, який відбудеться офлайн 4-5 вересня 2021 року у м. Кропивницький (Кіровоградська область). Заявки приймаються з усієї України. Крайній термін подачі заявки – 18.00, субота 27 серпня.
Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи. Як проявляється гомофобія у повсякденному житті та у медіа? Яку коректну лексику варто використовувати і чому? Чи можна змінити сексуальну орієнтацію? Що таке СОГІ? І чому геї не хочуть стати жінками, а лесбійки не мріють змінити стать на чоловічу?

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників та учасниць харчуванням, а також компенсують проїзд (за умови надання сканованих копій квитків на потяг (плацкарта або купе) і автобус) та організовують за потреби проживання (дві доби – ніч з 3 на 4 вересня та з 4 на 5 вересня).

Тренінг проходитиме два повні дні (у суботу 4 вересня з 10.00 до 17.00, у неділю 5 вересня з 9.00 до 16.00). Участь у всіх заходах обов’язкова. Захід відбудеться з дотриманням карантинних норм.

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму. Вкажіть правильний номер телефон. Організатори зателефонують кожному та кожній особисто, хто буде відібраний до участі у тренінзі, у суботу 28 серпня, дадуть відповіді на питання і розкажуть деталі логістики та програми!