Тренінг «Бізнес-модель соціального підприємства. Формування унікальної ринкової пропозиції»

Початок: 16.04.2024 о 15:30
Закінчення: 16.04.2024 о 19:00
Адреса: Полтава, Полтавська область, Україна
Місце: Уточнюється
E-mail: [email protected]

Завершено

ІРМ малий бізнес(2)
Тренінг «Бізнес-модель соціального підприємства. Формування унікальної ринкової пропозиції»

Найбільшою мотивацією до втілення ідеї соціального бізнесу є цінності, власний життєвий досвід та соціальна відповідальність. Маєте ідею, але не розумієте, з чого почати? Маєте бачення, але не знаєте, скільки грошей потрібно? Якщо для впевненого першого кроку не вистачає знань і підтримки – ми готові вам надати професійну допомогу.

Тренінг “Бізнес-модель соціального підприємства. Формування унікальної ринкової пропозиції” є частиною практичного курсу, який допоможе вам зорієнтуватись, як відкрити соціальний бізнес: від пошуку унікальної ідеї до підбору обладнання та просування на ринку.

Тренінг проводить Володимир Стегній – бізнесмен, бізнес-консультант зі стратегування.

Участь у тренінгу безкоштовна.

Формат роботи – офлайн (м. Полтава). Кількість учасників – до 15.

Програма орієнтована на суб’єктів малого бізнесу та самозайнятих осіб із числа ветеранів війни, учасників бойових дій, ВПО, членів їхніх родин та інших зацікавлених осіб – мешканців Полтавської міської територіальної громади.

Здобуті учасниками знання і навички можуть бути адаптовані під різні напрями соціального мікро-підприємництва.

Форма реєстрації тут
Дедлайн реєстрації 14.04.2024

Заходи організовано ГО «Платформа саморозвитку та неформальної освіти» у партнерстві  з Полтавським фаховим кооперативним коледжем, за підтримки КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради в рамках цільової програми «Розвиток освіти дорослих у Полтавській міській територіальній громаді на 2021 – 2025 роки».