Тренінг «Адвокація молодіжних ініціатив: від ідеї до змін»

Початок: 15.06.2021
Закінчення: 16.06.2021
Адреса: вул. Еспланадна, 17, Київ, Україна
Місце: Всеукраїнський молодіжний центр

Завершено

MicrosoftTeams-image (3) (1)
Тренінг «Адвокація молодіжних ініціатив: від ідеї до змін»

Офіс зі сприяння демократії (Democracy Reporting International) спільно з Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром запрошують на дводенний офлайн-тренінг у м. Київ «Адвокація молодіжних ініціатив: від ідеї до змін». 

На ньому ви дізнаєтесь про основні принципи та підходи в організації кампаній з адвокації, складання адвокаційного плану, аналіз проблематики, інструментарій для цієї діяльності, пошук та залучення стейкхолдерів.

Учасники зможуть перейняти досвід фахівців зі сфери молодіжної політики та адвокації молодіжних ініціатив, а також пропрацювати власні ідеї разом з групою і тренерами!

Ми шукаємо представників молодіжних громадських організацій з різних регіонів України, які працюють над розвитком молодіжної політики, удосконаленням молодіжної інфраструктури й залученням молоді до розбудови суспільно-політичного життя в Україні.

Захід відбудеться 15-16 червня 2021 року у Всеукраїнському молодіжному центрі (м. Київ).

Для участі у відборі необхідно заповнити аплікаційну форму до 2 червня 2021 року.

Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 4 червня 2021 року.

Організатори забезпечують відшкодування проїзду до м. Києва, а також проживання і харчування протягом тренінгу. 

У разі виникнення запитань просимо писати на електронну пошту [email protected], додавши в копію [email protected]. Темою листа необхідно вказати «DRI Youth Advocacy»