Town Hall Meeting у Житомирі

Початок: 11.12.2018 о 14:30
Закінчення: 11.12.2018 о 17:00
Адреса: вул. Новий бульвар, 6, Житомир,
Місце: Блакитна зала ресторанно-готельного комплексу “Гайки”

Завершено

Цього разу таунхолл відбудеться в Житомирі
Town Hall Meeting у Житомирі

11 грудня усі зацікавлені жителі Житомира можуть долучитися до міського зібрання у форматі Town Hall Meetings на тему “Професійна етика адвоката на захисті прав людини та цілей справедливого правосуддя”.

Лабораторія Законодавчих Ініціатив запрошує житомирців обговорити альтернативні варіанти вирішення актуальних проблем та шляхи подальшого розвитку етичних стандартів адвокатів України. 

Місце проведення міського зібрання: Блакитна зала ресторанно-готельного комплексу “Гайки” (м. Житомир, вул. Новий бульвар, 6).

Час проведення: вівторок, 11 грудня 2018 року, початок о 15:00. Тривалість: 3 години.
Реєстрація розпочинається о 14:30.

До 12:00 10-го грудня необхідно заповнити форму, аби взяти участь.

На Фейсбуці до події можна долучитися за посиланням

Дотримання Правил адвокатської етики – обов’язок кожного адвоката. Високі етичні стандарти забезпечують довіру до інституту адвокатури і правосуддя загалом, сприяють утвердженню верховенства права та дотриманню прав людини. Саме тому зміст цих стандартів має бути зрозумілим для всіх, насамперед, для тих людей, хто не має спеціальної юридичної освіти, але чиї проблеми потребують звернення до системи правосуддя.

Основним завданням таких стандартів мають бути захист прав людини та досягнення цілей справедливого правосуддя. Однак практика показує, що досі існують питання щодо змісту окремих стандартів адвокатської етики та самої системи притягнення адвокатів до дисциплінарної відповідальності. Не завжди вони відповідають названим завданням та міжнародним нормам у цій сфері. Крім того, з’являються нові виклики, пов’язані з протидією корупції та проведенням судової реформи в Україні, а також із розвитком новітніх інформаційних технологій в усьому світі та пов’язаних із цим ризиків.

При цьому на сучасному етапі розвитку адвокатури України занепокоєння викликає сам процес розроблення, затвердження Правил адвокатської етики та внесення змін до них. Так, затвердження нової редакції ПАЕ 9 червня 2017 року відбувалося без широкого обговорення з адвокатами та науковцями, без узгодження концепції змін, мети і засобів їх втілення, а вилучення та зміна частини норм ПАЕ проводилися без належних обґрунтувань та роз’яснень необхідності таких змін в адвокатській спільноті.

Контактна особа: Ірина Черпак, тел.: +38 067 242 80 91.

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив у співпраці з Лігою інтернів за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.