Town Hall Meeting у Чернігові

Початок: 13.12.2018 о 11:30
Закінчення: 13.12.2018 о 15:00
Адреса: проспект Перемоги, 108а, Чернігів,
Місце: “Світогляд”

Завершено

Town Hall Meeting відбудеться у Чернігові
Town Hall Meeting у Чернігові

13 грудня Лабораторія законодавчих ініціатив запрошує усіх зацікавлених жителів Чернігова долучитися до міських зібрань у форматі Town Hall Meetings на тему «Впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

У рамках заходу будуть обговорені альтернативні варіанти вирішення актуальних проблем та шляхи подальшого впровадження Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

Місце проведення: конференц-зала культурно-ділового центру “Світогляд” (м. Чернігів, проспект Перемоги, 108а).

Час проведення: четвер, 13 грудня 2018 року, початок о 12:00.

Тривалість: 3 години.

Реєстрація розпочинається о 11:30.

До участі запрошуються особи, чиї проблеми потребують звернення до системи правосуддя або мають позитивний чи негативний досвід користування її послугами (звернення до національної поліції, адвоката, суду тощо), клієнти та працівники центрів безоплатної правової допомоги, юристи, у тому числі адвокати, судді, прокурори, поліцейські, правозахисники, науковці у сфері права, студенти юридичних факультетів, депутати місцевих рад та посадові особи місцевого самоврядування, соціальні працівники, представники громадянського суспільства та інші небайдужі громадяни міста.

Долучитися до події на Фейсбуці

Просимо підтвердити свою участь заповнивши форму до 12:00 12-го грудня (середа) включно.

Контактна особа: Ірина Черпак, тел.: +38 067 242 80 91.

Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив у співпраці з Лігою інтернів за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.