Сильні, коли разом. Такий девіз заходів, які організовують у Горохівській громаді

Початок: 04.04.2024
Закінчення: 05.04.2024
Адреса: Горохів, Волинська обл.,
Місце: уточнюється

Завершено

ujhj[sd
Сильні, коли разом. Такий девіз заходів, які організовують у Горохівській громаді

З початку повномасштабного вторгнення на Волині суттєво зросла кількість внутрішньо переміщених осіб. Процес їхньої інтеграції у життя громади – нешвидкий, він триває й досі. Але ми знаємо, як його пришвидшити: частіше проводити дозвілля разом.

Саме для цього ми за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» організовуємо декілька подій для дорослих та дітей, на які запрошуємо як ВПО, так і постійних мешканців громади. Програма:

4 квітня на 12:00 організовуємо майстер-клас із виготовлення солодких букетів для дітей віком від 8 до 12 років. Поки діти розважатимуться, батькам пропонуємо відвідати дискусію про історичні спільності жителів різних регіонів України. Участь у події безкоштовна, попередня реєстрація тут. 

5 квітня на 16:00 – патріотична гра «Місце щасливих людей» для молоді Горохівської громади. Це інтелектуально-розважальна зустріч та прекрасний спосіб трішки глибше поринути у контекст громадського життя, активізму та розвитку. А ще ми дуже сподіваємося, що ця подія допоможе подружити активну та небайдужу молодь Горохівської громади. Реєстрація тут. 

Що об’єднує краще за все? Однозначно, спорт. Тож 5 квітня на 14:00 організовуємо спортивний сімейний захід. Діти та батьки змагатимуться на естафетах, а потім зіграють товариський матч з футболу. Реєстрація тут.

 

Захід організовує Волинський Інститут Права за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України». Публікація представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу чи Міжнародного фонду «Відродження»