У Полтаві пройдуть “Вересневі розваги” – свято для дітей з аутизмом та їхніх батьків

Початок: 11.09.2021
Адреса: Полтава,
Місце: уточнюється

Завершено

shhas
У Полтаві пройдуть “Вересневі розваги” – свято для дітей з аутизмом та їхніх батьків

Громадська організація Педагогічний центр «Академія» у партнерстві зі студією «Вундерчадо» запроваджує низку заходів, спрямованих на формування культури родинного дозвілля. Організатори, педагоги студії «Вундерчадо» та школи «Паросток», планують створити простір  дитинства, де є гра, активність, самостійність, казка і щасливе дорослішання.

11 вересня усіх полтавців запрошують в святковий простір «Вундерчада».

11.00-13.00, Соборності, 46

З 14.00 до 16.00 — “Вересневі розваги” – свято для дітей з аутизмом та їхніх батьків.

6 причин відвідати святковий простір “Вундерчада”

Познайомитися з сучасними дитячими книгами та дізнатися, як краще читати їх разом. Саме це зможуть зробити в локації «Читалочка» дорослі. А діти зможуть випробувати себе в якості читача й виграти призи. Придбати окремі книги й отримати консультацію, як з ними працювати.

Поекспериментувати з різноманітними матеріалами, викликати дракона й керувати ним, спільно радіти й веселитися. Цим займатимуться діти й дорослі на студії «Магічні перетворення» та «Експериментаніум».

Потренувати свій інтелект, виграти цікаві призи. Це плани локації «Розумні ігри».

Намалювати шедевр, який прикрасить дім. Опанувати нові техніки живопису, внасолоду провести час з олівцями та фарбами під керівництвом майстра.

Поспілкуватися з професіоналами з дитячого розвитку, поділитися батьківським досвідом та поставити запитання. Надихнутися атмосферою усвідомленого батьківства.

Приємно провести час усією родиною.

А також на малечу чекають веселі герої, смачний лимонад від кафе “Олд Тифліс”, ігри, майстер-класи, твістер, та інші веселощі.

Діти зможуть в насолоду розважитися, а дорослі – відпочити.

Всі активності безкоштовні.

Контакт: Олена Говорова

+380965747805 (вайбер)