Стереотипи vs думка дитини: кого слухають судді?

Початок: 27.11.2020 о 11:00
Закінчення: 27.11.2020 о 12:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

Kids_FB-logos
Стереотипи vs думка дитини: кого слухають судді?

Побутує думка, що український суд не надто схильний чути думку дитини, навіть якщо визначає, наприклад, з ким із батьків дитина проживатиме після розлучення. Та і батьківський обов’язок суди зазвичай покладають на матерів, частіше притягаючи їх до відповідальності за неналежне його виконання.

Що з цього правда, а що – стереотип, запрошуємо з’ясувати спільно з Фундацією DEJURE та Асоціацією жінок-юристок “ЮрФем” 27 листопада об 11:00 онлайн.

Дата: 27 листопада (11:00-12:30)
Місце: Онлайн у Zoom

Реєстрація за посиланням.

Спікери заходу:

  • Христина Кіт – адвокатка, голова ГО “Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем” 
  • Галина Федькович – адвокатка, юристка ГО «Центр «Жіночі перспективи», правозахисниця, експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству, співзасновниця ЮрФем.
  • Микола Колотило – юрист Фундації DEJURE.
  • Наталя Крестовська – ювеналістка, професорка, докторка юридичних наук.

Модераторка – Ірина Шиба, виконавча директорка Фундації DEJURE. 

В ході розмови відбудеться презентація дослідження «Гендерні аспекти справ про визначення місця проживання дитини, невиконання батьківських обов’язків».

 

Дослідження проводиться в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.

Думки та позиції авторів дослідження є позицією ГО “Фундація DEJURE” та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).