Станьте сертифікованим фінансовим менеджером у НУО

Початок: 25.10.2018 о 10:00
Закінчення: 09.11.2018 о 17:00
Адреса: вул. Фролівська 1/6, 2-й поверх, Київ, 04070, Україна
Місце: Аудиторська компанія Compass Group
Аудиторська компанія Compass Group
Телефон: 044 238 65 30, 050 631 27 40
E-mail: [email protected]

Завершено

ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ДЛЯ НПО
Станьте сертифікованим фінансовим менеджером у НУО

Аудиторська компанія Compass Group  запрошує фінансових менеджерів, головних бухгалтерів, бухгалтерів та їх помічників, що працюють у неприбуткових організацій до участі у підготовці за Міжнародною сертифікаційною програмою “Фінансовий менеджмент для НПО” від The International Association of  Accounting Professionals (IAAP, UK)

Міжнародна Асоціація Професійних Бухгалтерів (IAAP), відома у Великобританії як кваліфікація вищого рівня в області фінансового менеджменту. Асоціація створена з метою, забезпечити Міжнародне визнання професійної кваліфікації фінансових менеджерів і бухгалтерів.

Програма стартує з 25 жовтня 2018 року

Протягом п’яти днів тренінгу будуть розглянуті наступні теми:

Модуль 1. Фінансове управління неприбутковою організацією

  • Основи, цілі і завдання фінансового менеджменту
  • Стратегічне управління та адміністративний менеджмент, як запорука ефективного фінансового менеджменту і внутрішнього контролю
  • Політики і процедури фінансового менеджменту
  • Загальна бюджетування і управління витратами неприбуткової організації

Модуль 2. Компоненти ефективного фінансового менеджменту неприбуткової організації

  • Внутрішні політики процедури неприбуткової організації
  • Проектне бюджетування і оцінка власних внесків
  • Сучасна концепція системи внутрішнього контролю для ефективної діяльності організації
  • Внутрішній і зовнішній аудит: цілі, завдання, правила проведення

Цільова аудиторія:

Фахівці, які розпоряджаються фінансовими ресурсами організації, які бажають розширити уявлення про процеси управління фінансами.
Програма буде корисна фінансовим менеджерам, головним бухгалтерам, бухгалтерам і їх помічникам.

Експерт – консультант:

Шкурка Лариса – керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, провідний аудитор фірми (Сертифікат серії А), консультант з податкового та фінансового планування і організаційного розвитку, бізнес тренер. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Член правління ГО «Спілка Сертифікованих спеціалістів лізингу».
Володар сертифікату COST AND MANAGEMENT ACCOUNTING, Міжнародної асоціації бухгалтерів (International Association of Book-keepers), Великобританія.
Більше 15 років співпрацює як консультант та аудитор з компаніями нерезидентами, представництвами нерезидентами, як постійними, так і представництвами міжнародних неприбуткових організацій, проектами міжнародної технічної допомоги, має досвід розробки та впровадження адміністративних та управлінських процедур для організацій некомерційного сектора, впровадження програм організаційного розвитку. Консультант з проектного управління та фінансового менеджменту в неприбуткових організаціях, підприємствах малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва. Співавтор книги “Керівництво по лізингу”. Написання книги профінансовано проектом USAD “Ініціатива сприяння кредитуванню”. Автор статей в журналі “Дебет – Кредит”, «Фінансовий директор», консультаційних матеріалів на www.prostir.ua.

Графік занять: 5 днів тренінгу – 25 – 26.10.2108, 1 – 2.11.2018, 8.11  (з 10.00 до 17.00 год), пробний іспит, кваліфікаційний іспит 9 листопада (3 год).

Вартість іспиту: 40 англ. фунтів

Контакти для довідок:  044 238 65 30, 050 631 27 40

Деталі та реєстрація тут.