Співпраця задля впровадження бюджетів участі. Онлайн івент

Початок: 17.02.2021 о 12:00
Закінчення: 17.02.2021 о 13:30
Адреса: Україна,
Місце: онлайн

Завершено

АУРГ_SocialBoost
Співпраця задля впровадження бюджетів участі. Онлайн івент

17 лютого відбудеться онлайн-захід, у межах якого підпишуть Меморандум про співпрацю Асоціація учасницького розвитку громад і SocialBoost. 

Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація учасницького розвитку громад» і технологічна громадська організація SocialBoost поєднають свої ресурси та експертизу, щоб спільними зусиллями допомогти якнайбільшій кількості українських територіальних громад провести прозорі та ефективні громадські бюджети (бюджети участі), а також автоматизувати їх завдяки сучасним ІТ-інструментам. 

Більше про співпрацю організацій та проведення громадських бюджетів в Україні можна буде почути на онлайн-івенті з нагоди підписання меморандуму. 

У програмі заходу: 

  • Вступне слово виконавчого директора Асоціації учасницького розвитку громад Леоніда Доноса 
  • Вступне слово співзасновника і виконавчого директора SocialBoost Віктора Гурського 
  • Урочисте підписання Меморандуму про співпрацю 
  • Відповіді на часті запитання щодо організації та автоматизації бюджетів участі у територіальних громадах 

Кому буде цікаво: представникам місцевого самоврядування, зокрема територіальних громад; громадським активістам; журналістам. 

Коли: 17 лютого, 12:00. 
Де: платформа Zoom. 
Умови участі: онлайн за умови попередньої реєстрації. 

Реєстраційна форма.   

Асоціація учасницького розвитку громад — це об’єднання територіальних громад, що є новою та інноваційною платформою міжнародної та всеукраїнської співпраці у питаннях поширення практик участі, зокрема громадських бюджетів. Команда асоціації — прибічники стратегічного підходу, які слідують цінностям довіри, відкритості та філософії людиноорієнтовності у партисипації.

SocialBoost — українська технологічна громадська організація, що долає національні виклики за допомогою ІТ-рішень. Платформа автоматизації бюджетів участі «Громадський проект», розроблена та впроваджувана фахівцями, допомагає залучати до ухвалення економічних рішень жителів понад 100 міст і громад України. Також в портфоліо організації — сервіс цифровізації територіальних громад Dosvit, 1991 Open Data Incubator, Центр розвитку стартапів на Сході України 1991 Маріуполь та інші проєкти.