Спільнотворення природоорієнтованих рішень під час Майстерні міста у Львові

Початок: 26.09.2020
Адреса: Львів,
Місце: парк 700-річчя Львова

Завершено

119697879_3155237931269517_248940235878959465_o
Спільнотворення природоорієнтованих рішень під час Майстерні міста у Львові

У суботу, 26 вересня, ГО “Плато” запрошує усіх охочих долучатися до створення дощового квітника, зони різнотрав’я та будиночків для комах у парку 700-річчя Львова.  Заходи відбудуться у межах програми щорічного фестивалю “Майстерня міста”.

Глобальна зміна клімату – серйозний спільний виклик, протидіяти якому потрібно ґуртом та натхненно. І особливо корисним у цьому можуть стати природоорієнтовані рішення. Долучайся до нас у останню суботу цього вересня, досліджуй, обирай  та втілюй одну з трьох таких ідей.

Разом з менторами в тебе буде нагода стати частинкою спільнотворення:

  • дощового квітника – багаторічної рослинної композиції, яка завдяки дренажній технології збирає та повертає опади до екосистеми замість їх марнування у міській каналізації,
  • експериментальної ділянки з різнотрав’ям замість газону, яке в міських умовах має ряд суттєвих переваг екологічного. економічного та естетичного характеру,
  • будиночків для гніздівлі та зимівлі комах-запилювачів, які збагачують біорізноманіття.

Активності відбудуться з дотриманням карантинних обмежень.  Учасників та учасниць запрошують долучатися до Майстерні із власним інструментом (за наявності).

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням, а для питань – писати організаторам на електронну скриньку [email protected].

___________________

Майстерню міста – 2020 організовує City Insititute/Інститут міста спільно з Integrated Urban Development in Ukraine та громадською організацією “Львівський блок”.