Social Hack. Допомагай і роби власний бізнес.Твій соціальний бізнес починається тут

Початок: 06.07.2018 о 10:00
Закінчення: 06.07.2018 о 18:00
Адреса: вулиця Вадима Гетьмана, 6, Київ, місто Київ, 04070, Україна
Місце: Київ, Конгрес-хол Космополіт

Завершено

social-hack-big-1-1024x719
Social Hack. Допомагай і роби власний бізнес.Твій соціальний бізнес починається тут

6 липня пройде Social Hack – захід та хакатон для мотивації почати власну справу, брейншторму бізнес-ідей та перших кроків у соціальному підприємництві.

Протягом заходу кожен учасник може поділитись ідеями соцпідприємств та придумати інноваційні бізнес-рішення. А за допомогою методики design thinking, разом з тренерами, прокласти перші кроки від ідеї бізнесу до мінімально-життєздатного продукту.

Реєстрація на подію: https://enactus.org.ua/social-hack/

Програма розділена на 3 блоки:

Iдея

Анатолій Засоба, голова правління ГО «Кримська діаспора» та президент Української Асоціації соціальних підприємців, розкаже:

  • про існуючі бізнес-моделі та тренди соціального підприємництва в Україні;
  • як бачити проблеми та конвертувати їх в ідеї для соціального бізнесу;
  • як зрушити та почати свій бізнес.

Реалізація

Разом з Володимиром Лісіним, консультантом “Інституту постінформаційного суспільства” та  викладачем “School of visual communication” ви на практиці дізнаєтесь, що таке дизайн-мислення та його основні техніки та пропрацюєте свої ідеї до MVP-моделі.

Good Case Practices

У цьому блоці, кожен надихнеться історіями розвитку відомих українських проектів та дізнається найактуальніші поради масштабування проекту.

Крім того, захід проходить паралельно з Національними Змаганнями вже реалізованих соціальних підприємств Enactus Ukraine, і учасники хакатону можуть залишитись і побачити фіналістів, один з яких поїде представляти Україну на міжнародному конкурсі в Кремнієву Долину.

Запрошуємо замотивованих студентів, які хочуть змінювати своє оточення, місто та Україну, хочуть здобути вміння і навички для побудови власного бізнесу, та прагнуть створювати якісні українські товари та послуги, ґрунтуючись на цінностях для суспільства.

Участь у заході безкоштовна за умови проходження реєстрації і попереднього відбору.

Реєструйся зараз: https://enactus.org.ua/social-hack/