«Школа волонтерства» у Старобільську

Початок: 25.02.2022
Закінчення: 26.02.2022
Адреса: Старобільськ, Луганська обл., Україна
Місце: буде повідомлене зареєстрованим учасникам
ГО ЦСР “Дієва громада”
Телефон: +38(066)065-81-25
E-mail: [email protected]

Завершено

гіз афіша волонтери
«Школа волонтерства» у Старобільську

25-26 лютого 2022 року в місті Старобільськ Луганської області відбудеться “Школа волонтерства” для волонтерів та активістів. Запрошуються жителі Луганської та Донецької областей, які займаються волонтерською діяльністю.

Для участі необхідно до 23 лютого 18:00 заповнити анкету.

Мета тренінгу – ознайомлення учасників з основними поняттями та принципами волонтерської діяльності. Учасники та учасниці зможуть проаналізувати законодавчу базу та нормативно-правове забезпечення волонтерської діяльності; визначити підходи до мотивації волонтерства та етичні засади волонтерської діяльності в громаді та багато іншого.

Тривалість тренінгу – 2 дні. Організатори забезпечують учасників тренінгу харчуванням та роздатковими матеріалами.

Учасникам необхідно надати підтвердження повної чи часткової вакцинації, або актуальний тест на антитіла IgG (зроблений в межах останніх 6 місяців), або негативні результати ПЛР-тесту.
Якщо маєте питання, пишіть на пошту: [email protected], або звертайтесь за телефоном +38(066)065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізовується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою. Цей проєкт є частиною «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.