Школа молодіжних лідерів

Початок: 26.08.2017
Закінчення: 30.08.2017
Адреса: вул. Дмитрівська, 1, с. Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.,
Місце: Етнографічний комплекс «Українське село»
Донецький молодіжний дебатний центр
Телефон: 0501414098
E-mail: [email protected]

Завершено

ADVENTURE CLUB-2
Школа молодіжних лідерів

Донецький молодіжний дебатний центр оголошує набір учасників на участь у Школі молодіжних лідерів, що відбудеться в м. Києві 26-30 серпня 2017 року. Метою заходу є активізація та посилення участі молодих людей в житті громади, налагодження культурних зв’язків серед молоді Сходу та Заходу, підвищення рівня поваги до культурних різноманітностей, подолання стереотипів.

До участі запрошуються молодіжні лідери, активні студенти вищих навчальних закладів, лідери молодіжних громадських організацій, лідери молодіжних ініціатив. Досвід в сфері молодіжної політики вітається, але не є обов’язковим. Основними критеріями відбору буде активна громадська позиція, бажання брати участь в вирішенні проблем громади, продовжувати працювати в сфері активізації молодих людей, присутність на всіх сесіях Школи. Перевага буде надаватися представникам з Донецької, Луганської, Львівської та Івано-Франківської областе, але можуть подаватись кандидати з інших областей. Вікові обмеження 18-25 років. До участі буде запрошено 40 найкращих учасників.

Програма Школи молодіжних лідерів включатиме наступні питання: міжкультурний діалог, молодіжне лідерство, молодіжні ініціативи, робота громадських організацій, участь в процесах прийняття рішень, можливість участі української молоді у міжнародних програмах, планування власних ініціатив. В якості тренерів буде залучено експертів в сфері молодіжної політики.

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника Школи молодіжних лідерів за посиланням до 4 серпня 2017 року. Результати відбору будуть повідомлені всім учасникам, що були відібрані до участі електронною поштою до 11 серпня 2017 року.

Організатори покривають всі витрати, пов’язані з участю у Школі: транспортні – відшкодування вартості квитків автобусу, або потягу другого класу або купе при наявності оригіналів квитків; проживання, харчування та необхідних матеріалів.

Школа молодіжних лідерів проходитиме з 26 по 30 серпня 2017 року в Етнографічному комплексі «Українське село».

Школа молодіжних лідерів є частиною проекту «Схід-Захід разом», що реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора проекту Ольги Донець за адресою [email protected] або телефоном +380501414098.