Школа громадянської дії у Снігурівській громаді

Початок: 17.12.2021
Адреса: вул. Центральна, 72, Снігурівка, Миколаївська обл.,
Місце: сесійне приміщення міської ради

Завершено

1-4-768x768
Школа громадянської дії у Снігурівській громаді

Запрошуємо учасників громадських ініціатив, зокрема модернізації системи погодження з ТПВ, благоустрою доброї освіти і медицини у «Школу громадянської дії» в рамках відповідної партнерської ініціативи ФРММ, Снігурівської міської ради  та снігурівською ГО «ВІВАТ».

У Школі ВИ можете перейти на рівень «АМБАСАДОРА» – представника інтересів/ прав громади у діалозі з владою для вирішення ВАШИХ потреб як членів громади!

У програмі сінної та весінньої сесій Школи:

  • З’ясування ключових проблем на шляху до гармонійної, спрможної громади, 
  • Опанування таких інструментів демократії участі як громадські ради, слухання, експертиза/аудит, місцева ініціатива, е-петиція, ОСН та інші.

Протягом 2021-22 року за коуч- підтримкою партнерської ініціативи випускників Школи підготують, знайдуть ресурси та реалізують відповідні ініціативи.

Перше навчання осінньої Школи відбудется о 10:00, у п’ятницю 17 грудня у сесійному приміщенні міської ради (вул. Центральна, 72, м. Снігурівка).

Реєстрація учасників осінньої сесії Школи за посиланням. З питань участі  у партнерської ініціативі звертатись до Олени Вартанян, 

E-mail [email protected]. ТЕЛ: (0512) 47-38-79 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Дяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва місцева демократія у гармонійних громадах Миколаївщини», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Реалізація довготермінової партнерської ініціативи видбувається на виконання Меморандуму про співпрацю від 2.07.2021 р. між ФРММ та Снігурівською міською радою та при партнерстві з снігурівською ГО «ВІВАТ.