Сесія обміну досвідом «Відновлення України: Досвід Сеула та цифрові рішення, які спрацювали»

Початок: 09.11.2023 о 09:30
Закінчення: 09.11.2023 о 11:00
Адреса: платформа Zoom,
Місце: онлайн
Інститут аналітики та адвокації
Телефон: +380505667738
E-mail: [email protected]

Завершено

02-3
Сесія обміну досвідом «Відновлення України: Досвід Сеула та цифрові рішення, які спрацювали»

Інститут аналітики та адвокації спільно з Проєктним офісом DREAM запрошують на сесію обміну досвідом «Відновлення України: Досвід Сеула та цифрові рішення, які спрацювали» 

9 листопада, 9:30 – 11:00, у рамках дискусійної платформи, ініційованої Інститутом аналітики та адвокації, вже вдруге пройде захід, спрямований на вивчення досвіду відбудови країн, які постраждали внаслідок масштабних природних та/або військових потрясінь.

Південна Корея пройшла шлях від спустошеної Корейською війною до однієї з найрозвиненіших і технологічних країн світу. Масштабна програма відбудови була однією зі складових успіху. Проте будівельний бум 1990 – початку 2000 років супроводжувався неналежним виконанням та якістю робіт, внаслідок чого деякі об’єкти інфраструктури завалилися.

У 2012 році столичний уряд Сеула розробив Антикорупційну систему прозорого будівництва (Clean Construction System). Онлайн-систему, яка дозволяє здійснювати систематичне управління проєктами будівництва громадських об’єктів в режимі реального часу та автоматично передавати 90% відповідної інформації для громадського оприлюднення на веб-сайт.

Нині, в Україні активно впроваджується цифрова екосистема DREAM для підзвітного управління відбудовою, яка забезпечує найвищі стандарти доброчесності,, ефективності та прозорості у відновленні України, щоб побудувати довіру між урядом, громадянами, бізнесом і фінансовими установами.

Зустріч стане майданчиком для обміну досвідом між імплементаторами Clean Construction System, представниками Муніципалітету Сеула та Проєктного офісу DREAM. Мета зустрічі –  обговорити виклики, особливості та винесені уроки, які Україні варто врахувати під час створення цифрових рішень для прозорої та ефективної реалізації проєктів відновлення із залученням громади.

Дата та час: 9 листопада, 9:30 – 11:00 (за київським часом)
Формат: зустріч на платформі Zoom
Робоча мова: англійська (з перекладом на українську)
Попередня реєстрація за посиланням 

Зустріч відбудеться в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст сесії обміну досвідом є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Також висловлюємо вдячність Програмі розвитку ООН за сприяння у запрошенні представників Муніципалітету Сеула до участі.