Сервіси та виклики проекту з розвитку туризму у громадах Миколаївщини

Початок: 18.12.2020 о 10:00
Закінчення: 18.12.2020 о 11:00
Адреса: вул. Нікольська 25-а, Миколаїв,
Місце: бізнес-центр Олександрівський

Завершено

Тренінг
Сервіси та виклики проекту з розвитку туризму у громадах Миколаївщини

Запрошуються медіа обговорити проект “Туризм, спадщина та креатив» (далі #THC) у п’ятницю 18 грудня 2020 р. о 10:00 у бізнес-центрі Олександрівський (вул. Ніколська 25-а, м. Миколаїв).

Дворічний проект #THC спрямований на взаємокорисне єднання зусиль бізнесу, громадськості та влади для формування грузино-україно-болгарського туристичного кластеру, що ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії.

Значною часткою проекту є визначення потенціалу ринку креативного туризму у країнах-учасницях та його розвиток за допомоги зацікавлених сторін – бізнес-середовища, місцевих діячів туризму та культури тощо. Реліз проекту тут.

Наразі партнерами ФРММ з реалізації цілей проекту є 5 місцевих громад. Укладено відповідні меморандуми про співпрацю з головами Миколаївської і Вознесенської міських, Березанської селищної та Галицинівської і Коблівської сільської рад. Процес налагодження партнерства з органами місцевого самоврядування та місцевими адміністраціями Миколаївщини триває.

У разі виникнення запитань, звертайтеся Олена Вартанян на адресу: [email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Прес-клуб відбудеться в рамках проекту #THC, що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).