Семінар-зустріч «Чоловіки – союзники»

Початок: 18.10.2019 о 15:00
Закінчення: 18.10.2019 о 18:00
Адреса: Хмельницький, Україна
Місце: точне місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам

Завершено

gender-talkjpg
Семінар-зустріч «Чоловіки – союзники»

БО БФ “Стабілізейшн Суппорт Сервісез” (Stabilization Support Services) у партнерстві із Агенцією розвитку Хмельницького та Хмельницьким молодіжним центром запрошують чоловіків на антидискримінаційну зустріч, присвячену обговоренню рівних прав чоловіків і жінок, яка відбудеться у місті Хмельницький 18.10.

Захід відбудуться у форматі вечері Джеферсона (Jeffersonian Dinner), де учасники із різним бекграундом зберуться у комфортній атмосфері для обміну досвідом та думками. Неформальна фасилітована бесіда допоможе учасниками дізнатися більше про гендерну рівність та отримати навички, щоб бути ефективнішими союзниками у створенні спільноти, якою ми хочемо бути. Також під час заходу в учасників буде можливість познайомитися із грою “Бути жінкою”.

Фасилітатор зустрічі – Дональд Вуд (Donald Wood), виконавчий директор “Just Communities of Arkansas” (JCA) американської неурядової організації, яка фокусується на питаннях рівності та інклюзивності громад. У минулому – виконавчий директор благодійного відділу однієї з найбільших організацій охорони здоров’я США та паліативних некомерційних організацій – Фонду Арканзас Хоспіс та директор з розвитку провідного університету вільних мистецтв – Вестмінстерського коледжу. 

Дата: 18 жовтня 2019 р. з 15:00 до 18:00

Місце проведення: м. Хмельницький (точне місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам).

 Участь безкоштовна. Реєстрація 

Захід проводиться англійською із українським перекладом.