Семінар з практичних аспектів технічного регулювання ЄС в Україні

Початок: 11.12.2017 о 10:00
Закінчення: 12.12.2017 о 14:30
Адреса: вул. Покровська 9/1, Суми, Сумська область, 40004, Україна
Місце: Конгрес-Центр СумДУ, ауд. 101
СумДУ та проект “Громадська синергія”

Завершено

Семінар
Семінар з практичних аспектів технічного регулювання ЄС в Україні

Семінар-тренінг  на тему «Реалізація вимог ЄС Щодо технічного регулювання в Україні (аграрний сектор, харчова промисловість, туризм)»  відбудеться 11 – 12 грудня 2017 року в м. Суми, в Конгрес-центрі СумДУ (ауд.101) за інформаційної підтримки Сумського державного університету. Семінар присвячений практичним питанням сертифікації продукції, розвитку туристичних кластерів, залучення додаткових коштів для свого бізнесу та участі у грантових програмах ЄС.

hydronauts

До участі запрошуються місцеві підприємці, представники громадських організацій та органів влади, освітяни.

Теми, що будуть представлені:

· зміни у торговельному режимі у зв’язку з підписанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС,

· стимулювання малих  та середніх підприємств (МСБ) до  наближення національних вимог  до європейських, зокрема в туристичній сфері, аграрному секторі та харчовій промисловості, адже на законодавчому рівні ці процеси можуть затягнутися на роки. 

· міжнародний досвід трансформації систем технічного регулювання та сучасні європейські тренди щодо функціонування цієї системи. 

Спікерами заходу виступлять експерти  у сфері технічного регулювання із м.Києв та Львів. Також буде презентовано онлайн-платформу для консультацій, на якій всі охочі зможуть залишити свої запитання до експертів та отримати на них відповіді. Попередню детальну програму заходу можна скачати тут.

Практичний аспект семінарів включатиме зворотній зв’язок від учасників, що допоможе напрацювати рекомендації до впровадження системи технічного регулювання в Україні, враховуючи поточні проблеми та перспективи. Також передбачається формування ініціативних фокус-груп, які б продовжили свою роботу після завершення зустрічей у напрямку розвитку регіонального аграрно-харчового і рекреаційно-туристичного кластеру (АРТК) та налагодження міжрегіональної співпраці.

Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем (2-місні номера, доступні 30 місць). За результатами заходу учасники отримають сертифікати.

За довідками звертатись за телефонами: 0669783411 – Людмила Чабак, керівник проекту, 0952703218 – Олександра Правдива, експерт проекту, 0634325085 – Оксана Замора, місцевий організатор.

Посилання на сторінку заходу

 Проект «Посилення участі громадськості в реалізації вимог ЄС щодо технічного регулювання» реалізується під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».

 Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».