Семінар-тренінг “Бібліотека для центеніалів: виклики та можливості”

Початок: 22.10.2019 о 08:00
Закінчення: 24.10.2019 о 17:00
Адреса: Тернопіль,
Місце: в Тернопільській обласній бібліотеці для молоді

Завершено

22.10.2019
Семінар-тренінг “Бібліотека для центеніалів: виклики та можливості”

Українська бібліотечна асоціація спільно з Тернопільським обласним відділенням ВГО Українська бібліотечна асоціація проведе з 22 по 24 жовтня 2019 р. навчальний семінар-тренінг “Бібліотека для центеніалів: виклики та можливості” у Тернополі.

Навчання відбудеться в Тернопільській  обласній бібліотеці для молоді (вулиця Полковника Данила Нечая, 29, м.Тернопіль).

Ви дізнаєтеся про те, як:

  • як зацікавити бібліотекою покоління, для яких інтернет-технології є не просто віртуальною реальністю, а частиною життя?
  • як створити для них сучасний бібліотечний простір та наповнити його корисною програмною діяльністю?
  • чи можуть нові технології стати творчим інструментом співпраці, співтворення та спілкування?

Ви познайомитесь з досвідом роботи мультимедійної лабораторії “МедіаСтарт” (детальніше тут), а також виконаєте практичні заняття з використанням інтернет-маркетингу.

Викладачі:

  • Кобильник Борис Богданович, завідувач відділом інформаційних технологій та електронних ресурсів Тернопільської обласної бібліотеки для молоді.
  • Пальчик Андрій Олександрович, к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних технологій Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, керівник клубу робототехніки;
  • Гук Леся Степанівна, директор бібліотеки, заслужений працівник культури України;
  • Якуб Галина Іванівна, заступник директора бібліотеки;
  • Далевська Наталя Володимирівна, бібліотекар II категоріїї сектору “Інтернет-центр”.

Програма семінару-тренінгу тут.

Участь у семінарі за попереднім записом. Для гарантованої участі просимо заповнити реєстраційну форму та оплатити реєстраційний внесок. Кількість місць обмежена – при наборі групи форма закривається.

Реєстраційний внесок від однієї особи за участь у триденному навчальному модулі – 750,00 грн., що включає обіди, кава-паузи, інтенсивний тренінг з провідними експертами, роздаткові матеріали, екскурсія Тернополем, сертифікат про підвищення кваліфікації від ВГО Українська бібліотечна асоціація.