Реєстрація


Семінар «Люстрація: чому це потрібно» (Запоріжжя)

Початок: 11.02.2016 о 10:00
Закінчення: 11.02.2016 о 17:00
Адреса: вул. Чекістів, 23, Запоріжжя, Запорізька область, Україна
Місце: готель "Театральний"
Фундація “Відкритий Діалог”

Завершено

Lustration
Семінар «Люстрація: чому це потрібно» (Запоріжжя)

«Люстрація: чому це потрібно» – на це питання будемо давати відповідь 11 лютого 2016 року в Запоріжжі на семінарі, який проведе Фундація «Відкритий Діалог».

Метою семінару є ознайомлення місцевих активістів та журналістів з проблематикою люстрації. Будуть обговорюватися законодавчі механізми люстрації, проблеми люстрації в регіонах та участь громадян у цьому процесі.

Фундація «Відкритий Діалог» прагне об’єднати експертів та місцевих лідерів, щоб створити спільний фронт підтримки люстрації в регіонах та підвищити обізнаність суспільства щодо механізмів люстрації.

На заході буде присутня Олександра Дрік, ініціатор руху за проведення люстрації в Україні та голова ради Громадського люстраційного комітету. Також виступатиме Катерина Смірнова, член Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів. Закордонні експерти розкажуть про досвід інших країн у сфері люстрації.

Подібний семінар вже був успішно проведений в кінці жовтня у Полтаві та на початку грудня в Чернівцях.

Запрошуємо журналістів, експертів, представників неурядових організацій та інших зацікавлених осіб до участі в заході та до спілкування. Для участі у семінарі «Люстрація: чому це потрібно», будь ласка, зареєструйтеся за посиланням не пізніше 09.02.2016.

З більш детальною інформацією про захід можна ознайомитися в програмі семінару.

Семінар відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чекістів, 23 у готелі «Театральний».

У разі виникнення будь-яких питань стосовно організації та змісту семінару, будь ласка, звертайтеся до представників Фундації:
Катерина Савченко: [email protected], +38 097 148 18 81
Аґнешка П’ясецка: [email protected], +38 093 515 78 43