Семінар «Держава Україна: як це працює?» (Черкащина)

Початок: 27.05.2017
Закінчення: 29.05.2017
Адреса: Чучупаків яр, с. Мельники, Черкаська, Україна
Місце: Холодний Яр
E-mail: [email protected]

Завершено

Україна
Семінар «Держава Україна: як це працює?» (Черкащина)

ГО «Молода Черкащина» та мережа політично активної молоді «Творці майбутнього» розпочинають набір на 3-денний семінар «Держава Україна: як це працює?».

ЩО? Ми хочемо реформ в Україні і навіть готові допомагати їх проводити. Але уявімо собі державу як велике підприємство зі своїми департаментами, відділами, філіями, тисячами працюючих людей, виробничими процесами, посадовими інструкціями і контролюючими органами. Чи можна зробити ефективнішою роботу, якщо не розібратися в структурі? Насправді, це все не так складно як здається на перший погляд, або як викладається на уроках правознавства. Наші тренери в цікавій та зрозумілій формі донесуть учасникам:

- Як розподіляються керівні функції в державі і хто за що відповідає?
- Як відбувається фінансування роботи в державі і що таке корупційні ризики?
– Хто і як має забезпечувати законність процесів у державі?
– Хто такі політики і звідки вони беруться?
– Як звичайний громадянин може впливати на політику і багато іншого цікавого.

ДЕ? Наш семінар буде проходити в самому серці цікавезного місця, насиченого природними багатствами, історичними подіями та містичною енергією – у Холодному Яру. Наш семінарський будинок розташований в с. Мельники, Чигиринського району, Чучупаків яр. 5-зіркового сервісу не гарантуємо, але обіцяємо масу хороших вражень, чисте повітря, цілющу криничну воду, здорову їжу, приємну компанію. Життя – напівтаборове: дівчата будуть жити в будиночку, хлопці – у наметах. Буде літній душ, триразове харчування (їжа, приготована на дровах), навчальні матеріали і багато уваги від тренерів та організаторів.

КОЛИ? Упродовж 27 – 29 травня.

ДЛЯ КОГО? Для активних людей від 18 до 30 років з Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей, які хочуть жити в Україні.

ДЛЯ ЧОГО? Для того, щоб стати активними суб’єктами змін у державі, потрібно знати як працює її механізм. Саме для тих, хто розуміє необхідність молодого покоління брати на себе відповідальність та самим творити майбутнє країни, але ще не має достатніх знань і створено цей курс. Він є базовим для активістів НУО, майбутніх політиків та й просто активних громадян, яким набридло плисти за течією, які самі хочуть створювати вітер змін.

Як стати учасником?

Учасники семінарів відбираються на конкурсній основі згідно із заповненими заявками на участь тут.

Заявки слід заповнити до 24:00 15 травня 2017 року. Про рішення організаторів щодо вашої участі буде повідомлено до 20 травня. Організатори забезпечують тренсфер Черкаси – Мельники – Черкаси, проживання та харчування, усі навчальні матеріали. Дорожні витрати до Черкас учасники покривають самостійно.

Детальніше про мережу «Творці майбутнього» можна прочитати тут: http://tvorci.org.ua/. Заповнити анкету, щоб стати членом мережі і постійно отримувати інформацію про нові можливості можна тут.

З питаннями звертайтеся на пошту mch_coalition@ukr.net.

Цей семінар проводиться в рамках  проекту “Просування молодіжного активізму в Центральній Україніза фінансової підтримки NED.