Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства»

Початок: 20.04.2023 о 08:00
Закінчення: 21.04.2023 о 17:00
Адреса: Київ, Київська, Україна
Місце: локація буде надана учасникам після підтвердження участі
Департамент суспільних комунікацій (КМДА)
Телефон: (044) 235 01 75
E-mail: [email protected]

Завершено

46d98eda-048a-4eb1-a90c-c48c09506844
Саміт відкритих громадських просторів «Сила партнерства»

20-21 квітня у Києві відбудеться Саміт відритих громадських просторів «Сила партнерства»!

Заповнюйте форму участі та долучайтеся до унікальної події, яка розширить ваше уявлення про громадянське суспільство та допоможе вибудовувати нові партнерські зв’язки –

Дводенний Саміт проходитиме:

20 квітня – три великі панельні дискусії за участю представників міського самоврядування та європейських муніципалітетів, потужних міжнародних інституцій, креаторів найбільш впливових громадських просторів України. Окрім панельної дискусії, учасники зможуть відвідати виставку хабів та взяти участь в інтерактивному голосуванні, обравши кращі відкриті простори.

21 квітня – одночасно 8 окремих локацій відкриють свої двері для відвідувачів Саміту. Кожен простір презентує свої послуги та розкаже гостям про своє життя з середини, і не тільки. На цих панелях експерти, професіонали та лідери думок зможуть не лише додати собі нових компетенцій, але й прокачати цілу галузь у частині напрацювання пропозицій щодо використання відкритих громадських просторів в усіх сферах надання публічних сервісів та послуг.

Отже не зволікайте та реєструйтеся на один чи обидва дні Саміту одразу! Реєстрація на перший день Саміту триває до 10 квітня. На другий день – до 14 квітня!

Лінк на реєстрацію: тут.

Захід проводить Департамент суспільних комунікацій КМДА за підтримки Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства.   

USAID Ukraine – USAID Україна
Офіс Ради Європи в Україні – Київ
Асоціація міст України
  
* участь у Саміті підтверджується заявникам зворотнім листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації після закриття анкетної форми.