Робоча зустріч з формування Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Початок: 14.01.2022 о 10:00
Закінчення: 14.01.2022 о 11:00
Адреса: вул. Миру, 38, с. Мішково-Погорілове,
Місце: приміщення виконкому сільської ради

Завершено

тренінги навчання команда
Робоча зустріч з формування Мішково-Погорілівської ЕКО-громади

Запрошуються представники медіа, органів місцевого самоврядування, громадськості сільської громади взяти участь у засіданні робочої зустрічі.

Робоча зустріч відбудеться у п’ятницю 14 січня 2022 р. о 10-00 у приміщені виконкому сільської ради (вул. Миру, буд. 38. с. Мішково-Погорілове).

Питання програми зустрічі:

По-перше, обговорення висновків в громадської експертизи:

По-друге, ознайомлення з рекомендаціями експертиз щодо ЕКО-модернізації Стратегії та формування Статуту і Положення про громадські слухання у ТГ.

По-третє, початок формування Мішково-Погорілівської Стратегічної ради та робочої групи з питань місцевої демократії.

З питань участі звертайтеся на E-mail:[email protected] або за телефоном +38 (0512) 47-38-79.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Діяльність відбувається за підтримки проекту «Дієва стратегія для чистої і гармонійної Мішково-Погорілівської ЕКО- громади», що реалізуються ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» (далі ФРММ) за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Європейського Союзу в рамках грантового компоненту проєкту EU4USociety.

EU4USociety – спільний проєкт Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу, що спрямований на посилення залучення, сталості, спроможності, актуальності та впливу українського громадянського суспільства у вирішенні актуальних внутрішніх, регіональних та глобальних викликів.

Партнерами проєкту є: Мішково- Погорілівська сільрада; ГО «Наш дім Мішково – Погорілівська ОТГ», ОСН «Перлина гаю» (м. Вознесенськ), МБО «Екологія-Право-Людина» (м. Львів), ТРК НІС-ТВ, https://inshe.tv/, газета «Вечерний Николаев» https://vn.mk.ua/.