Регіональний семінар-тренінг «Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики» (Вінниця)

Початок: 28.05.2019
Закінчення: 29.05.2019
Адреса: Вінниця, Україна
Місце: уточнюється
Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні
Телефон: (067) 239-27-94
E-mail: [email protected]

Завершено

семінар лекція
Регіональний семінар-тренінг «Співпраця органів виконавчої влади та інститутів громадянського суспільства в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики» (Вінниця)

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України у рамках проекту «Удосконалення інституційної спроможності Уряду України та інститутів громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах прийняття рішень» організовує дводенний семінар-тренінг для керівників структурних підрозділів обласних держадміністрацій та представників інститутів громадянського суспільства.

Метою семінару-тренінгу є удосконалення знань, вмінь та навичок учасників з питань налагодження взаємодії в процесі формування та реалізації державної, регіональної політики.

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства з зазначених областей до участі у семінарі-тренінгу, який відбудеться:

28-29 травня, м. Вінниця, запрошуються представники Вінницької та Житомирської областей; останній термін подання заявок: 21 травня 2019 року;

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, електронну анкету.

Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину. Відбір учасників буде здійснюватися  за результатами відповідей на обов’язкові запитання в анкеті Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти. По закінченню семінару-тренінгу планується видача сертифікатів, але виключно за умови участі протягом усієї тривалості заходу.

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються проживання, харчування та покриваються транспортні витрати учасників (Транспортні витрати: учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу. Якщо учасники мають намір скористатися для поїздки приватним транспортом, то відшкодування розраховується 10 літрів на 100 кілометрів, за умови наявності оригіналу фіскального чеку за пальне, технічного паспорту на транспортний засіб та водійського посвідчення і не перевищують вартість квитків на потяг в обидві сторони 2-го класу «Інтерсіті» потягу, або «купе», на кожну особу, що подорожують приватним транспортом).

З організаційних питань Ви можете звернутися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за телефоном (067) 239-27-94, або ел.поштою: [email protected].