Регіональний круглий стіл «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства» (Вінниця)

Початок: 17.09.2019 о 10:00
Закінчення: 17.09.2019 о 15:00
Адреса: Вінниця, Україна
Місце: уточнюється

Завершено

конференція круглий стіл обговорення івент
Регіональний круглий стіл «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства» (Вінниця)

Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні спільно з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України у рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати» організовує одноденні регіональні обговорення за круглим столом щодо заходів зміцнення довіри між урядом і громадянським суспільством. Мета круглих столів – презентувати та започаткувати публічний діалог щодо рекомендацій стандартів якості та належного врядування для організацій громадянського суспільства на основі існуючих міжнародних практик.

Запрошуємо представників органів влади та експертів громадянського суспільства, які займаються організаційним розвитком та формуванням внутрішної політики організацій.

Заходи відбудуться з 10.00 до 15.00 години за наступним розкладом:

17 вересня 2019, м. Вінниця  –  запрошуються  представники Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Для подання заявки на участь у заході заповніть, будь ласка, цю анкету. (https://forms.gle/942dVZYgGXiMpgpm9). Від однієї організації приймається одна заявка на одну людину. Підтвердження реєстрації учасника та інформація про місце проведення заходу буде надіслано на вказану в анкеті адресу електронної пошти.

Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні забезпечуються харчування та покриваються транспортні витрати учасників (Транспортні витрати: учасники мають самостійно придбати квитки для подорожі до/з міста в якому проводиться тренінг. Офіс Координатора проектів ОБСЄ в Україні відшкодує витрати на проїзд для учасників у межах тарифу «купе» чи «Інтерсіті» 2 клас, а також квитки на автобус. Для відшкодування вартості проїзду учаснику необхідно буде надати оригінали проїзних документів в обидві сторони та документ, що засвідчує особу. Якщо учасники мають намір скористатися для поїздки приватним транспортом, то відшкодування розраховується 10 літрів на 100 кілометрів, за умови наявності оригіналу фіскального чеку за пальне, технічного паспорту на транспортний засіб та водійського посвідчення і не перевищують вартість квитків на потяг в обидві сторони 2-го класу «Інтерсіті» потягу, або «купе», на кожну особу, що подорожують приватним транспортом).

З організаційних питань Ви можете звернутися до пані Анастасії Шовкопляс, асистента проектів відділу розвитку громадянського суспільства в Україні Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні за телефоном (067) 239-27-94, або ел.поштою: [email protected].