Рада реформ Рівного запрошує на онлайн-марафон «Цифрова громада: досвід України»

Початок: 15.06.2021 о 11:00
Закінчення: 15.06.2021 о 13:15
Адреса: Україна,
Місце: fb-сторінка Ради реформ Рівного
Рада реформ Рівного та Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ

Завершено

картинка для фб
Рада реформ Рівного запрошує на онлайн-марафон «Цифрова громада: досвід України»

15 червня 2021 року о 11:00 годині розпочнеться онлайн-марафон «Цифрова громада: досвід України». Захід буде транслюватися на Facebook-сторінках Ради реформ Рівного та Громадянської мережі ОПОРА/Рівне.

Карантин, який минулого року був запроваджений в Україні, яскраво продемонстрував, наскільки важливо владі та мешканцям ефективно взаємодіяти за допомогою цифрових технологій. Якщо раніше цифрова трансформація міста, тобто налагодження внутрішніх процесів у міській раді та зовнішній комунікації влади з мешканцями була новацією, то тепер це просто вимога часу. Чимало українських населених пунктів уже запровадили у себе такий спосіб управління містом, інші, як і наше місто Рівне лише розпочинають активну роботу у цьому напрямку. Задля того, щоб належним чином запустити цифрові перетворення у Рівному прагнемо довідатися про кращий досвід українських міст.

Серед основних фокусів марафону – оптимальна структура підрозділу міської ради, який опікується питаннями цифровізації, чи може він самостійно організувати процес цифровізації або як ефективно розподілити завдання, способи електронної взаємодії мешканців та влади, відкриті дані, окремі напрямки цифрових рішень у громаді (контроль за життєдіяльністю міста та створення автоматизованої системи управління дорожнім рухом), формування навиків у містян щодо використання електронних засобів у процесі прийняття рішень.

Захід складатиметься з чотирьох панелей, під час перших трьох представники Вінниці, Львова та Хмельницького поділяться своїми рецептами успіху у сфері цифровізації міста. Під час четвертої панелі фахівці з питань цифровізації порадять, як громаді ефективно розпочати шлях цифрових змін.

Програма онлайн-марафону «Цифрова громада: досвід України» доступна за посиланням.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку електронного врядування долучитися до перегляду онлайн-трансляції заходу на Facebook-сторінках Ради реформ Рівного та Громадянської мережі ОПОРА/Рівне. Запитання, які виникатимуть до експертів чи представників міських рад Ви зможете задати у коментарях під прямою трансляцією.

Цей захід організовується Радою Реформ Рівного разом із Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ у рамках програми «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США.


За детальнішою інформацією звертайтеся:
Андрій Токарський, голова координаційної ради коаліції «Рада реформ Рівного»,
тел.: 0636179693, e-mail: [email protected]