Публічне обговорення: “Наслідки місцевих референдумів”

Початок: 12.10.2021 о 19:00
Закінчення: 12.10.2021 о 20:00
Адреса: Україна,
Місце: Онлайн

Завершено

Регіональні публічні обговорення Місцеві референдуми пошук ефективного механізму народовладдя для України Місто Дата Час (3)
Публічне обговорення: “Наслідки місцевих референдумів”

12 жовтня о 19:00 на базі «Активної Громади Чернівців» відбудеться публічне обговорення: «Наслідки місцевих референдумів».

Формат – онлайн-конференція. В першій її частині експерт «Лабораторії законодавчих ініціатив» Олександр Заславський ознайомить присутніх із темою заходу. Далі запланована модерована дискусія з метою формування рекомендацій, які будуть проаналізовані та передані робочій групі Верховної Ради України з підготовки проектів законів із питань народовладдя.

ЩО? Публічне обговорення: «Наслідки місцевих референдумів»
КОЛИ? 12 жовтня (у вівторок) о 19:00
ДЕ? Онлайн-платформа ZOOM

До участі запрошуються небайдужі громадяни, представники/ці місцевих рад, політичних партій, ГО, бізнесу, медіа, науковці та інші зацікавлені особи.

Приєднатися до зустрічі можна просто, перейшовши за посиланням.

За додатковою інформацією звертайтесь: Інна Пашанюк – регіональна координаторка ВІ «Активна Громада» у Чернівцях, +38(066)9053598, +38(097)9914902, [email protected].

Примітка. Публічне обговорення буде проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проекту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», що реалізується Національним Демократичним Інститутом, Міжнародним Республіканським Інститутом та Міжнародною фундацією виборчих систем, Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії, а також проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ). Думки, висловлені під час заходу, належать авторам і не обов’язково відображають погляди USAID, урядів США, Канади або Великої Британії.