Публічне обговорення існуючих інструментів надання правової допомоги особам в місцях несвободи

Початок: 30.11.2023
Адреса: Київ, Україна
Місце: онлайн
ГО “Україна без тортур”
Телефон: +380 96 010 91 60
E-mail: [email protected]

Завершено

Обговорення (1)
Публічне обговорення існуючих інструментів надання правової допомоги особам в місцях несвободи

Куди звернутися жертвам катувань в місцях несвободи за правовою допомогою?!

ГО “Україна без тортур” спільно з Секретаріатом Уповноваженого з прав людини запрошує до участі в публічному обговоренні існуючих інструментів надання правової допомоги особам в місцях несвободи, зокрема тим, які зазнали катувань, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження або покарання.

Наразі правова допомога особам в місцях несвободи надається різними державними інституціями та громадськими організаціями. В умовах воєнного стану зʼявились нові виклики, як щодо діяльності самих місць несвободи, так і громадських ініціатив. Вважаємо необхідним провести обмін напрацюваннями та об’єднати зусилля громадськості та держави задля вирішення проблемних питань, пов’язаних з правовою допомогою жертвам катувань та попередження порушень прав людей в місцях несвободи.

Ціль заходу зібрати інформацію про існуючі інструменти, практики, виклики та проблеми що виникають під час надання юридичної допомоги особам в місцях несвободи, зокрема тим, які зазнали катувань, нелюдського та такого, що принижує гідність, поводження або покарання. Налагодити співпрацю стейкхолдерів.

Якщо ви представник державного органу чи громадської організації, яка надає правову допомогу – звʼяжіться з нами додатково для підготовки участі.

Захід відбудеться 30 листопада 2023 року о 14:00. Форма онлайн.

Обовʼязкова попередня реєстрація тут.