Публічна лекція “Як перемогти росію?”

Початок: 04.03.2023 о 17:00
Закінчення: 04.03.2023 о 18:00
Адреса: вул. Велика Перспективна, 24, Кропивницький, Кіровоградська, 25006, Україна
Місце: Актова зала бібліотеки ім.Чижевського

Телефон: 0508849716

Завершено

кропивницький_анонс на 4 березня
Публічна лекція “Як перемогти росію?”

Освітньо-культурний простір “Гончаренко центр” запрошує мешканців і мешканок громади Кропивницького на публічну лекцію, яку проведе засновник згаданої мережі освітньо-культурних центрів, народний депутат України, віце-президент Комітету з міграції, біженців Парламентської Асамблеї Ради Європи Олексій Гончаренко – у суботу, 4 березня о 17.00 у приміщенні актової зали бібліотеки імені Д.Чижевського.

На учасників та учасниць лекції чекають цікаві факти, грунтовні коментарі, свіжі думки та сміливі інтерпретації ситуації, а також відповіді на питання про війну, яку веде в Україні агресор та міжнародну підтримку нашої держави.

Увага! Кількість місць обмежена – для участі обов’язкова реєстрація. Заповнюйте анкету і організатори надішлють вам нагадування про зустрічі, або іншу інформацію, якщо раптом відбудуться зміни у локації, даті, часі проведення лекції.

Зустріч заплановано за адресою вулиця Велика Перспективна, 24 (це безпечне у разі тривоги підвальне приміщення – актова заала бібліотеки ім. Чижевського). Організатори та спікер чекають на зустріч з вами і щиро дякують команді та керівництву обласної наукової бібліотеки імені Чижевського за сприяння в організації зустрічі!